Dynamo zagra w szczęśliwym dla Ukraińców polskim mieście. Bilety na Ligę Mistrzów już w sprzedaży

14 lipca 2022

Dynamo Kijów już niedługo będzie rywalizować w Lidze Mistrzów. Drużyna Mircea Lucescu zmierzy się w 2. rundzie kwalifikacyjnej z wielokrotnym mistrzem Turcji Fenerbahce. Pierwszy etap zostanie rozegrany w Polsce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miejsce i czas meczu

Pierwszy mecz pomiędzy Dynamo a Fenerbahce odbędzie się 20 lipca. Mecz rozpoczyna się o godzinie 20:00 czasu warszawskiego. Drużyny zagrają na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi. Rewanż odbędzie się za tydzień w Stambule. To właśnie wtedy rozstrzygną się losy ich miejsca w III rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów.

Bilety na mecz

Służby prasowe kijowskiego klubu poinformowały, że bilety na mecz Dynamo vs Fenerbahce można nabywać w kasach stadionu oraz na stronie bilety.lkslodz.pl. Aby zakupić bilet online, należy się zarejestrować. Następnie wybierz sektor, rząd i miejsce, które Ci odpowiada. Ceny biletów wahają się od 40 zł do 150 zł. Cena zależy od sektora, w którym chcesz oglądać mecz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Farty Łódź

Co ciekawe, miasto Łódź można uznać za szczęśliwe dla Ukraińców. W czerwcu reprezentacja Ukrainy rozegrała na ŁKS Arenie dwa mecze Ligi Narodów. Reprezentacja pokonała Armenię (3-0) i zremisowała z Irlandią (1-1).

Warto też wspomnieć o triumfie reprezentacji Ukrainy U-20 na Mistrzostwach Świata. W finałowym meczu rozgrywanym na stadionie Widzewa Łódź podopieczni Ołeksandra Petrakowa (obecnego trenera reprezentacji – red.) pokonali Koreę Południową i zostali mistrzami świata. Jak na razie ukraińskie drużyny są niepokonane w Łodzi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Denys Savchenko

Możliwość komentowania została wyłączona.