Festiwal ETHNOSTREFA z ukraińskimi artystami w Krakowie – odwołany

16 sierpnia 2023
Plakat promujący festiwal ETHNOSTREFA w Krakowie. Pl Source: ETHNOSTREFA festival press service

Festiwal ETHNOSTREFA, który miał się odbyć w dniach 30 września – 01 października w Krakowie – został odwołany. Celem festiwalu jest zachęcenie świata do poznania Ukrainy i jej korzeni oraz zebranie 100 000 dolarów na odbudowę Ukrainy.

ETHNOSTREFA została przeniesiona na wiosnę

W dniach 30 września – 1 października w Krakowie miał odbyć się pierwszy i największy ukraiński etno-festiwal w Polsce, który został przełożony na wiosnę. Muzyczny program festiwalu obejmel koncerty znanych artystów, wśród których już ogłoszono PianoBoy, Yagody, Otoy, Dyko Brass i Vopli Vidoplyasova, a także DakhaBrakha, Khrystyna Soloviy i DOROFEEVA. Łącznie w line-upie pojawi się ponad 20 artystów, w tym znani ukraińscy DJ-e.

Odwiedzający będą mogli dokonać zakupów na zorganizowanych targach: ubrania, biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego lub designerskie przedmioty od ukraińskich projektantów,przedsiębiorców i producentów. Festiwal odbędzie się w największej sali koncertowej w Krakowie — HypePark.

To wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze w Polsce nie było! Chcielibyśmy, aby jak najwięcej Ukraińców przyjechało i przyjechało na festiwal, bo chcemy stworzyć dla nich zakątek spokoju i domu — wyjaśnia Ołeksij Pozniak, dyrektor generalny festiwalu.

W dwudniowym programie znalazły się także kursy mistrzowskie dla dzieci i dorosłych, etno show, wykłady o kulturze ukraińskiej, wieczory poetyckie, pokazy współczesnego kina oraz wieczór ukraińskiego stand-upu.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebook а oraz naszej strony na Instagram, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Co powinienem zrobić, jeśli kupiłem już bilety na koncert?

Jeśli kupiłeś już bilety na festiwal ETHNOSTREFA, powinieneś skontaktować się bezpośrednio z festiwalem ETHNOSTREFA na Instagramie. Ci, którzy kupili bilety i planują odwiedzić festiwal, ale już wiosną, otrzymają przyjemne bonusy.

Pierwszy i największy festiwal z ukraińskimi artystami, projektantami i malarzami w Krakowie odwołany.

administrator

podziel się
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *