Jak skorzystać z promocji na paliwo na wybranych stacjach?

3 lipca 2022

Paliwo w Polsce od miesięcy jest bardzo drogie, dlatego poszczególne stacje prześcigają się w promocjach, aby zachęcić klientów do korzystania z ich usług. Przedstawiamy aktualne oferty, które przygotowały największe stacje paliw.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Orlen

Do końca lipca można trzykrotnie skorzystać z promocji przygotowanej przez ten polski koncern. Wszyscy, którzy posiadają dedykowaną aplikację Vitay mogą zaoszczędzić 30 groszy na litrze paliwa. Jednorazowo można zatankować jednak nie więcej niż 50 litrów paliwa.

Aby skorzystać z promocji należy:

– Pobrać aplikację VITAY przez Google Play lub App Store

– Założyć tam indywidualne konto

– Przejść do zakładki „Twoje kupony” i aktywować kupon „Na wakacje -30 gr/l”

– Po zatankowaniu okazać sprzedawcy aplikację z kuponem

BP

Brytyjska sieć paliw BP przygotowała kilka promocji Pierwsza zakłada tanie tankowanie w czwartki. Jest ona dedykowana wyłącznie posiadaczom Diesla. Właśnie w każdy czwartek mogą oni zatankować BP Ultimate Diesel za cenę standardowego ON. Limit to jednak 70 litrów.

Druga promocja zakłada natomiast, że w okresie od 1 lipca klienci również uzyskają do 30 groszy rabatu na litrze paliwa. Jest to oferta dedykowana osobom zarejestrowanym w programie PAYBACK. Strona dostępna jest również w wersji ukraińskiej i TUTAJ możemy zarejestrować swoją kartę lub dołączyć do programu i zamówić nową.

Dodatkowo za zatankowanie minimum 25 litrów paliwa i zeskanowanie karty PAYBACK otrzymać można bon na 3 złote do wykorzystania w Wild Bean Cafe, myjni bezdotykowej lub myjni automatycznej.

Jeżeli nie posiadasz karty Payback również czeka cię tańsze podróżowanie z BP. Dla wszystkich osób do końca wakacji przewidzieli oni rabat 10 groszy na litrze paliwa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lotos

Kolejna stacja, która oferuje rabat 30 groszy za litr paliwa, to Lotos. Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia. W miesiącu możemy zakupić łącznie 150 litrów paliwa ze zniżką. Trzeba również zaznaczyć, że w ciągu miesiąca można zatankować samochód maksymalnie trzy razy i każde tankowanie nie może przekraczać 50 litrów.

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednak bycie członkiem programu Navigator. Możemy się zarejestrować na stronie lub pobrać aplikację na telefon. Dodatkowo za każdą transakcję w sieci Lotos otrzymamy punkty, które możemy wymieniać później na nagrody.

Circle K

Ta stacja paliw przygotowała promocje dla wszystkich osób, które należą do programu lojalnościowego. Zakłada on, że każde tankowanie na Circle K przybliża nas do coraz to większych rabatów. Swoją indywidualną kartę możemy założyć TUTAJ.

Posiadając ją, za każde zatankowane 50 litrów paliwa otrzymamy rabaty w wysokości 10 groszy/litr na paliwa standardowe, a także 25 groszy/litr za paliwa premium. Każe zatankowane 100 litrów oznacza dla nas 50% rabatu na hot-doga lub kawę na stacji. Przekroczenie pułapu zatankowanych 150 litrów na Circle K będzie dla nas owocowało 50-procentowym rabatem na wybraną usługę myjni automatycznej. Dołączając do programu, możemy liczyć również na dodatkowe promocje i rabaty na produkty w sklepie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Amic Energy

Amic Energy również przygotowało promocje dla wszystkich osób, które zarejestrują się w Amic Club. Przewiduje ona obniżkę cen paliwa w każdą środę o 20 groszy na litrze dla paliw Pb95Pro, ONPro; 10 groszy na litrze dla paliw ON, Pb95, Pb98 oraz 3 grosze na litrze dla LPG.

Za paliwo i każde kupione na stacji produkty otrzymuje się również określoną liczbę punktów. Jeżeli uzbieramy 1000 punktów, możemy wykorzystać je na rabat 3gr/l na paliwo PB/ON lub 2gr/l na LPG. Łączna suma 2500 punktów da nam 5-groszowy rabat na litrze PB/ON lub 3-groszowy rabat na LPG. Jeżeli dobijemy już do wartości 10000 punktów na naszej karcie, wówczas możemy wykorzystać je na obniżkę 7 gr/l za paliwo PB/ON oraz 5 gr/l za LPG.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Zugaj

Content Specialist, E-marketing Expert

Możliwość komentowania została wyłączona.