Polska Nova Poczta ostrzega przed oszustami

Tetiana Sharapova
28 lipca 2023
Komentarze 0
Oszustwa pieniężne Source: Vista Create

Nova Poczta Polska ostrzega swoich klientów przed oszustami. Operator pocztowy opublikował 27 lipca komunikat na swojej stronie na Facebooku. Oszuści mogą wyłudzić od łatwowiernych osób nawet 100 zł.

Jak oszukiwani są klienci Nova Post w Polsce

W dniu 27 lipca Nova Post opublikowała na swojej stronie na Facebooku komunikat, że oszuści stali się bardziej aktywni w Polsce. Według informacji, wyłudzają oni od ludzi 100 zł. Według strony operatora pocztowego:

W sieci rozpowszechniane są ogłoszenia dotyczące rekrutacji pracowników w Nova Post. Oszuści żądają zapłaty 100 zł za załatwienie formalności. Nigdy nie przyjmujemy pieniędzy za zatrudnienie i komunikujemy się tylko z oficjalnych kanałów lub stron pracowników firmy. Dlatego jeśli zostaniesz poproszony o jakiekolwiek pieniądze za zatrudnienie, przerwij rozmowę – to w 100% oszuści.

Operator pocztowy przypomniał również, że Ukraińcy lub inni mieszkańcy Polski nadal mają możliwość podjęcia pracy w Nova Post. W tym celu należy jednak wysłać swoje CV na adres kalchenko.t@novapost.pl.

.

Nova Post działa już w ponad 20 polskich miastach. Co więcej, dość często otwierane są nowe oddziały. Obecnie istnieją oddziały w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu i wielu innych polskich miastach.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebooku oraz naszej strony na Instagramie. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *