Szewczenko, Switolina i Stachowski w Krakowie. RMF24 rozdaje darmowe bilety

20 lipca 2022

23 lipca w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się charytatywny mecz tenisowy pomiędzy gwiazdami sportu z Polski i Ukrainy. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom dotkniętym wojną na Ukrainie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polskie i ukraińskie gwiazdy sportu

Organizatorem meczu charytatywnego jest Iga Świątek, najlepsza obecnie polska tenisistka. W meczu wystąpią Iga Świątek, Agnieszka Radwańska, Martyn Pawelski i Serhij Stachowski. Sędzią będzie najlepsza ukraińska tenisistka Elina Svitolina. Możemy spodziewać się również gościa specjalnego Andrij Szewczenko, legendę ukraińskiego futbolu.

Wszystkie środki zebrane z meczu charytatywnego zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom i młodzieży dotkniętym wojną na Ukrainie. Środki trafią do trzech organizacji: oficjalnego funduszu pomocowego Ukrainy UNITED 24, fundacji Eliny Svitoliny oraz UNICEF Polska.

Zdobądź darmowe wejściówki

Na wydarzenie jest nawet darmowy wstęp: radio RMF FM prowadzi loterię biletów. Aby je zdobyć, wyślij maila na adres fakty@rmf.fm i uzasadnij, dlaczego jesteś najwierniejszym fanem Igi Świątek. Zamieść również swój numer telefonu. W temacie należy wpisać „MECZ CHARYTATYWNY IGI ŚWIĄTEK”. Zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 12:00 w piątek (22.07). Organizatorzy skontaktują się ze zwycięzcami w późniejszym terminie.

Więcej o meczach charytatywnych czytaj na stronie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Denys Savchenko

Możliwość komentowania została wyłączona.