Pociąg do Warszawy zmienił trasę

Tetiana Sharapova
3 lipca 2023
Komentarze 0
Pociąg do Warszawy, który zmienił trasę Source: Vista Create

Ukrzaliznycia ostrzega swoich klientów, że pociąg do Warszawy zmienił trasę. Jest to spowodowane przebudową warszawskiego węzła kolejowego. Z tego powodu niektóre pociągi nie będą zatrzymywać się na stacji Warszawa Wschodnia.

Jak będą kursować pociągi w kierunku Warszawy

Niedawno Ukrzaliznytsia ostrzegła swoich klientów, że niektóre pociągi do Warszawy zmieniły swoją trasę. Nie dotyczy to jednak wszystkich pociągów. Chodzi o pociągi, które muszą zostać zmienione w Chełmie. Czyli de facto zmiany dotyczą trasy Chełm-Warszawa. Zmiany trasy dla pociągów:

  • IC 52100.
  • IC 25100.

Te dwa pociągi nie będą zatrzymywać się na stacji Warszawa Wschodnia, jak to było dotychczas. W okresie przebudowy będą przyjeżdżać i odjeżdżać ze stacji Warszawa Gdańska. Stacja ta znajduje się stosunkowo blisko centrum Warszawy. Wszystkie pozostałe pociągi będą nadal przyjeżdżać na stację Warszawa Wschodnia.

Należy zauważyć, że zmiany te nie mają wpływu na zakup biletów kolejowych z Ukrainy do Polski. Tak jak poprzednio, aby kupić bilet, należy skorzystać z aplikacji mobilnej. Ma to na celu uniknięcie oszustw. Bilety są sprzedawane w ograniczonych ilościach, ale cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram pod adresem https://t.me/ukrainianinpolandpl, naszej strony na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl oraz Instagrama pod adresem https://www.instagram.com/ukrainian_in_poland_pl. Pomoże to być na bieżąco z głównymi wiadomościami i najważniejszymi wydarzeniami.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *