Vivienne Mort wystąpi po raz pierwszy w Łodzi 23 lipca

22 lipca 2022
Vivienne Mort

Ukraińska indie-rockowa wokalistka Vivienne Mort po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi w Łodzi 23 lipca. O wydarzeniu poinformowała oficjalna strona Urzędu Miasta Łodzi.

Koncert ma cel charytatywny. W końcu od początku wojny z Rosją piosenkarka przekazuje wszystkie dochody ze swoich występów na wsparcie sił zbrojnych Ukrainy. Bilety na koncert dostępne są tutaj.

Vivienne Mort to jedna z czołowych przedstawicieli ukraińskiego indie rocka. Jej piosenki są bardzo emocjonalne i refleksyjne, dotyczą głębokich rozmyślań i przeżyć.

W całej swojej historii Vivienne Mort wielokrotnie eksperymentowała ze swoim brzmieniem: od akademickiego duetu wokalnego z organami w murach gotyckiego kościoła po rozbudowany big band z instrumentami dętymi i smyczkowymi. Jednak ekspresyjny fortepian i zmysłowy, charyzmatyczny wokal pozostają głównym motywem muzycznym artystki.

Koncerty odbędą się również:

  • w Warszawie – 2 sierpnia
  • w Poznań – 5 sierpnia
  • we Wrocławie – 6 sierpnia
  • w Opole – 7 sierpnia
  • w Krakowie – 10 sierpnia

Tetiana Sharapova

Kreatywność jest sensem życia Tetiany. Pisze wiersze, scenariusze i artykuły. Robi zdjęcia. Potrafi znaleźć wspólny język z ludźmi. Z wzajemnością uwielbia zwierzęta, zwłaszcza koty i psy. Miłośniczka książek, komiksów oraz gier komputerowych.

podziel się
Polecane
Najnowsze
Popularne

Możliwość komentowania została wyłączona.