Ліга чемпіонів. Динамо зіграло внічию з Фенербахче у Лодзі

20 Липня 2022

Київське Динамо зіграло перший офіційний матч нового сезону. Підопічні Мірчі Луческу зіграли внічию з турецьким Фенербахче.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Динамо стартувало у Лізі чемпіонів. Суперником киян у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів став Фенербахче. Поєдинок відбувся у польському місті Лодзь на стадіоні ЛКС.

У першому таймі було мінімумум небезпечних моментів, однак ближчими до забитого м’яча були гравці Фенербахче. Одного разу Бущану навіть довелося рятувати киян.

У другому таймі команди продовжили обережно грати. Хороший момент був у Бєсєдіна, який з лінії штрафного майданчика ледь не поцілив у лівий від голкіпера кут. Турки теж мали свій небезпечний момент. Брума пробивав з меж штрафного майданчика, але з ударом прекрасно впорався воротар Динамо. У другому таймі команди теж не змогли забити бодай один м’яч. Як підсумок — нічия 0:0.

Матч-відповідь відбудеться 27 липня у Туреччині. Саме тоді і вирішиться доля путівки до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Лодзь підтвердив свій статус фартового для українських команд міста. Нещодавно у Лодзі національна збірна України здобула перемогу та зіграла внічию у рамках Ліги Націй. А ще у 2019-му році збірна України U-20 стала переможцем світової першості. Таким чином, українські команди ще не програвали у Лодзі.