Bank Pekao S.A. przedłużył atrakcyjne warunki korzystania z Konta Przekorzystnego dla Ukraińców, którzy przekroczyli granicę po 24.02.2022 r., a także przedłużył możliwość wysyłania darmowych przelewów SWIFT za 0 zł na Ukrainę i z Ukrainy do 31.12.2025!

Karol Popko
Inne, Polska, Sponsorowane | 14 grudnia 2023
Komentarze 0

Niemal natychmiast po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę Bank Pekao S.A. wprowadził na 2 lata, licząc od daty otwarcia, specjalne warunki korzystania z Konta Przekorzystnego dla nowych klientów z Ukrainy, którzy przekroczyli granicę po 24.02.2022 r. i otworzyli w tym banku konto.

W ramach promocji Bank nie pobiera opłat za:

  • obsługę karty debetowej przypisanej do tego konta,
  • wypłaty gotówki kartą debetową we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą,
  • przelewy z i do banków ukraińskich,
  • wpłaty i wypłaty gotówki w kasach banku na własne rachunki i z własnych rachunków,
  • przewalutowanie przy płatności kartą debetową.

Konto Przekorzystne jest prowadzone bezwarunkowo za darmo.

Teraz Bank Pekao S.A. postanowił przedłużyć te warunki o kolejne 2 lata, do 31.12.2025!

W jaki sposób możesz założyć konto w Banku Pekao S.A.?

Założenie konta jest bardzo łatwe. Wystarczy, że posiadasz paszport i podasz numer telefonu kontaktowego, żeby bank mógł się z Tobą bez problemu łączyć lub wysłać Ci wiadomość.

Nie musisz też w pełni rozumieć języka polskiego. Wszystkie dokumenty niezbędne do założenia konta będą dostępne również w wersji ukraińskiej, żebyś mógł dokładnie się z nimi zapoznać, zanim podpiszesz umowę.

Bank Pekao S.A. oferował darmowe przelewy SWIFT za 0 zł na Ukrainę i z Ukrainy ‒ ta wyjątkowa oferta została również przedłużona na kolejne 2 lata, do 31.12.2025!

Dzięki temu wszystkie zlecenia przelewów pieniędzy na Ukrainę i z Ukrainy, niezależnie od tego, czy zlecisz je online, czy osobiście w placówce, nie będą objęte żadnymi dodatkowymi opłatami. Mówiąc wprost ‒ takie transakcje wykonasz zupełnie za darmo.

Jako klient banku masz możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z usług przekazów pieniężnych Western Union w placówkach Banku Pekao S.A., w serwisie internetowym Pekao24 i aplikacji mobilnej PeoPay.

Do 15 stycznia 2024 r. wszystkie przekazy pieniężne Western Union do Ukrainy realizowane za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 i w aplikacji PeoPay są bezpłatne*. Po zakończeniu promocji przekazy do Ukrainy objęte promocyjną tabelą opłat już od 9,90 zł za przekaz.

* Promocyjna opłata 0 zł podstawia się automatycznie po wybraniu kraju wypłaty „Ukraina” i wprowadzeniu kwoty przekazu.

W serwisie internetowym Pekao24 możesz:

  • wygodnie i bezpiecznie wysyłać i odbierać pieniądze – bez wychodzenia z domu, o każdej porze (7 dni/24 h)
  • przelać pieniądze do dowolnego kraju w cenie 9,90 zł
  • przelać nawet 4 tys. zł lub 1 tys. USD jednym przelewem

Aby skorzystać z usług Western Union w serwisie internetowym Pekao24, wystarczy założyć konto osobiste w serwisie internetowym.

Aplikacja mobilna, strona banku i infolinia w wersji ukraińskiej!

Podczas zakładania konta w oddziale banku nasi pracownicy od razu pomogą Ci aktywować aplikację PeoPay, dzięki której bankowanie będzie znacznie prostsze. Aplikacja, wielokrotnie uznawana za jedną z najlepszych na rynku, posiada ukraińską wersję językową, jest intuicyjna i przyjazna w obsłudze. Dostępna jest również specjalna wersja aplikacji dla dzieci w wieku poniżej 13 lat – PeoPay KIDS, która, za łatwość i wygodę obsługi oraz kolorową kompozycję, zdobyła wiele nagród.

W oddziale banku dowiesz się także, jak korzystać z bankowości internetowej Pekao24. A gdy o czymś zapomnisz, sięgnij do przygotowanej w języku ukraińskim instrukcji korzystania z serwisu internetowego.

Wszystkie dostępne usługi i możliwości przygotowane specjalnie dla Ukraińców możesz dokładnie sprawdzić i zapoznać się z nimi na stronie internetowej banku w wersji ukraińskiej:

https://www.pekao.com.pl/przekorzystne/ua/.

Karta wielowalutowa – jedna karta dla 5 walut

Otwarcie konta w złotówkach w Banku Pekao to nie tylko dostęp do bankowości, ale również możliwość zamówienia karty, która obsługuje konta w innych walutach. Dzięki naszej aplikacji mobilnej PeoPay możesz wymieniać waluty o dowolnej porze dnia i nocy oraz szybko przenosić środki między swoimi kontami.

Masz mniej niż 26 lat?

Jeśli nie skończyłeś 26 lat, mamy dla Ciebie specjalną ofertę ‒ bezpłatne korzystanie z karty, rachunku, przelewów i wypłat z bankomatów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.pekao.com.pl/przekorzystne-m/ua/.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zgubiłeś kartę, zapomniałeś hasła lub chcesz skorzystać z dodatkowych usług, nasi konsultanci są dostępni pod numerem +48 22 591 22 20 i chętnie udzielą Ci pomocy w języku ukraińskim.

Jeszcze się zastanawiasz? Chodź do nas!

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *