Gdzie kupić ukraińskie produkty w Polsce?

Komentarze 0
Trzy związane sznurkiem taranki z ukraińskiego sklepu spożywczego w Polsce - PL Source: Vista Create

Podobno każdy Ukrainiec od czasu do czasu tęskni za ukraińskimi produktami. I nie jest to zaskakujące, ponieważ produkty ukraińskiej produkcji są niezwykle smaczne. Ale, niestety, dość trudno to znaleźć w Polsce.

Przygotowaliśmy wybór sklepów, w których można znaleźć ukraińskie produkty. Takie punkty znajdują się w wielu miastach Polski. Warto zauważyć, że wiele sklepów oferuje dostawę online. Więc nawet jeśli w naszym mieście nie ma ukraińskich sklepów, zawsze można produkty ze zamówić przez internet.

Sklepy z produktami ukraińskimi w Warszawie

W stolicy Polski znajduje się kilka sklepów z ukraińskimi produktami. Są to sklepy takie jak:

Ceny produktów i asortyment mogą się różnić w zależności od sklepu. Nie ma jednak wątpliwości, że w tych miejscach znajdziemy duży wybór ukraińskich towarów. W Warszawie znajdują się zarówno sieci handlowe, które działają w niektórych miastach Polski, jak i lokalne.

Sklepy z wyrobami ukraińskimi w Łodzi

Łódź może również zadowolić miłośników ukraińskich produktów. W tym mieście jest kilka sklepów sprzedających ukraińskie towary. Należą do nich:

Sklepy te mają dość duży wybór ukraińskich produktów. Jednak ich zakres może się różnić w zależności od sklepu.

Zapraszamy na nasz Telegram https://t.me/ukrainianinpolandpl, nasz fanpoage na facebooku https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl, a także do zaobserwowania nas na instagramie https://www.instagram.com/ukrainian_in_poland_pl. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Sklepy z produktami ukraińskimi w Katowicach

Jeśli chodzi o Katowice, można tam również znaleźć ukraińskie produkty. Pośród sklepów z tego typu asortymentem można wymienić:

Znajdziesz tu ogromny wybór towarów ukraińskich. Ceny mogą się różnić w zależności od sklepu, ale na pewno znajdziemy tu coś dla siebie. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów należy sprawdzić bezpośrednio w punkcie sprzedaży.

Ukraińskie sklepy we Wrocławiu

Mieszkańcy Wrocławia mogą również kupić ukraińskie przysmaki. Aby to zrobić, należy odwiedzić jeden z poniższych punktów:

Zobacz też: Aktualny ranking najtańszych sklepów w Polsce: gdzie i na czym mogą zaoszczędzić Ukraińcy?

Tak więc we Wrocławiu znajdziemy zarówno sieci sklepów z ukraińskimi produktami, jak i lokalne punkty, które znajdują się wyłącznie w tym mieście. Wybór w każdym z tych sklepów jest dość duży, więc znajdziemy coś dla siebie.

Ukraińskie sklepy w Gdańsku

Mieszkańcy Gdańska mogą kupić ukraińskie towary w następujących sklepach:

Gdańsk nie ma ogromnej liczby ukraińskich sklepów, ale na pewno są w tym mieście produkty, które mogą przypominać o Ukrainie.

Sklepy z produktami ukraińskimi w Krakowie

Kraków jest jednym z polskich miast, w których przebywa obecnie najwięcej Ukraińców. I każdy z nich może od czasu do czasu cieszyć się ukraińskimi produktami, zaglądając do jednego z tych sklepów:

Wybór w tych sklepach jest dość duży, więc na pewno znajdziemy nasze ulubione specjały. Ceny i asortyment mogą się różnić w zależności od sklepu.

Sklepy z wyrobami ukraińskimi w Poznaniu

Poznaniacy mają również szansę na zakup ukraińskich towarów. Aby to zrobić, muszą przyjść pod jeden z następujących adresów:

Warto więc odwiedzić jeden z tych sklepów, aby cieszyć się ukraińskimi produktami. Asortyment w sklepach jest dość duży, ale może się różnić w zależności od miejsca.

W jakich supermarketach znajdziemy ukraińskie towary?

Oprócz wyżej wymienionych sklepów, w Polsce znajdują się również duże supermarkety, w których można znaleźć produkty wyprodukowane w Ukrainie. Mowa między innymi o sieciach takich jak:

  • Carrefour;
  • Auchan;
  • Biedronka;
  • Lidl;

Oczywiście wybór w tych supermarketach nie jest tak duży jak w sklepach specjalistycznych, ale zawsze jest szansa na znalezienie czegoś z ulubionych produktów. Dodatkowo, w niektórych miastach mogą działać sklepy osiedlowe. Warto więc mieć na uwadze ich obecność.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *