Gdzie kupić ubrania taniej? Top 7 second-handów w Warszawie

Tetiana Sharapova
Zakupy | 20 lipca 2022
Komentarze 0
Sklep z używaną odzieżą w Warszawie

Jeśli jesteś w Warszawie, ale nie zabrałeś ze sobą wystarczającej ilości ubrań, to nie masz powodu do niepokoju. W stolicy jest mnóstwo sklepów z używaną odzieżą. Sprawdź nasze propozycje.

Humana Poland

Adres: al. Jana Pawła II 36

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od 9 do 19

Humana Poland jest obecna w 45 krajach na całym świecie. Sieć została otwarta w latach 70. i od tego czasu obsługuje ponad 12 milionów klientów rocznie.

Wybór w sklepie jest szeroki, znajdziemy tam ciepłe ubrania, zabawki, buty i wiele innych. A dzięki regularnym rabatom można tu zrobić naprawdę tanie zakupy. W Humanie można znaleźć zarówno rzeczy używane, jak i nowe, a wszystkie z nich są w naprawdę rozsądnych cenach.

Outlet Home&Wear

Adres: al. Jerozolimskie 11/19

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od 10 do 19.30

W samym sercu Warszawy znajdziesz sklep Outlet Home&Wear, w którym kupisz nie tylko ubrania, ale także rzeczy do domu. A ceny są przyjemnie zaskakujące.

Znajdziesz tu ubrania w każdym rozmiarze, książki w języku francuskim, naczynia, przyprawy i wiele innych. Jedyną wadą jest to, że sklep ma dość wąskie przejście między rzędami, dlatego lepiej nie przyjeżdżać tu z całą rodziną.

Szafa Gra

Adres: Puławska 132

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 13 do 19, w sobotę od 10 do 15

„Szafa Gra” to również bardzo popularne miejsce wśród warszawiaków. Znajdziesz tu ubrania, buty i dodatki w każdym stylu. Czasami można też wyszukać naprawdę ciekawe ubrania. Ceny są przystępne dla każdego.

Tera Second Hand

Adres: Marszałkowska 64 oraz Al. Jana Pawła II 35

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 10 do 19, w sobotę od 10 do 16

„Tera Second Hand” to kolejny sklep z odzieżą używaną zlokalizowany w centrum Warszawy. Posiada dwa adresy i oba są centralnie położone.

Ceny w tym sklepie są nieco droższe niż w pozostałych, ale rekompensuje je duży wybór ubrań i dodatków. Można tu znaleźć odzież wierzchnią, plecaki, buty, szaliki i wiele innych.

Stylówka odzież używana

Adres: Wolska 58

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 9 do 19, w sobotę od 9 do 16

„Stylówka” może pochwalić się również dużym wyborem odzieży, obuwia i dodatków. Na dodatek można kupić także zabawki dla dzieci.  Ceny w sklepie są bardzo przystępne.

Second Hand Ochota

Adres: Opaczewska 4

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 10 do 19, w sobotę od 10 do 15

Second Hand Ochota to sklep, który wymienia swój asortyment co trzy tygodnie. Tutaj znajdziesz ubrania z USA w bardzo dobrych cenach. Zakres jest dość szeroki. Miłe jest również to, że pracujący tu ludzie są ukraińskojęzyczni, co oznacza, że unikniemy bariery językowej.

Gemma

Dni robocze: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 9 do 20, w sobotę od 9 do 16

Zobacz też: Top 7 największych galerii handlowych w Warszawie

Jeśli chodzi o sklep Gemma, to można go znaleźć w różnych miejscach w Warszawie. Znajdziesz je w centrum miasta, na Ursynowie i w wielu innych punktach. Sklep ten jest popularny wśród polskiej młodzieży, gdyż posiada wiele rzeczy dobrej jakości w dość niskich cenach.

Margotka Moda od Nowa

Adres: Pasaż Stokłosy 11

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od poniedziałku do piątku od 10 do 19, w sobotę od 10 do 14

Ceny w Margotce są znacznie niższe niż w dużych second handach i znajdziesz tu dobry wybór towarów. Jeśli mieszkasz na terenie Ursynowa, nie musisz nawet daleko jechać. Nie zawsze są tam ubrania, które wpiszą się w gusty każdego, jednak ceny są mile zaskakujące.

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *