Nowa usługa sieci sklepów Żabka – uzupełnianie kart bankowych przy kasie

Tetiana Sharapova
Aplikacje, Zakupy | 9 stycznia 2023
Komentarze 0
Karta bankowa w ręku osoby. Pl Source: Vista Create

Teraz można doładować kartę bankową w kasach sklepów Żabka. Sprawdź również, jakie inne oferty ma dla swoich klientów ta popularna sieć sklepów.

Uzupełnienie karty bankowej w kasie Żabki

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy kart bankowych z systemem Visa. Od teraz w sieci sklepów Żabka istnieje możliwość uzupełnienia karty bezpośrednio przy kasie. Środki są deponowane według następującego algorytmu:

 1. Klient podchodzi do kasjera i deklaruje chęć uzupełnienia karty bankowej, a także kwotę, o jaką chce uzupełnić środki;
 2. Następnie klient musi okazać kasjerowi dokument potwierdzający jego tożsamość. Jest to konieczne, aby uniknąć błędów podczas wprowadzania danych klientów do systemu.
 3. Klient przekazuje kasjerowi wymaganą kwotę w gotówce;
 4. Następnie należy przyłożyć kartę do terminala i wprowadzić PIN;
 5. Po tym pozostaje już tylko odebrać od kasjera wydruk potwierdzający pomyślne uzupełnienie karty.

Doładowanie karty w kasie jest więc dość proste i nie zajmuje dużo czasu. Teraz coraz więcej firm stara się znaleźć alternatywę dla bankomatów, a uzupełnianie karty przy kasie jest jedną z nich

Oprócz Żabki, kartę można doładować przy kasie w takich sklepach jak Empik i Papiernik by Empik. Zasady wpłacania pieniędzy pozostają takie same.

200 zł na zakupy z Żabki

Kupuj, jak lubisz to promocja, w której użytkownicy aplikacji Żabka mogą otrzymać 200 zł na zakupy w sklepie. Można je wykorzystać w sklepach Żabka Nano. Aby skorzystać z promocji należy:

 • zaloguj się do aplikacji Żappka;
 • aktywuj w nim ofertę Kupuj, jak lubisz;
 • odbierz pierwsze 5 zł premii.

Kolejny bonus otrzymasz po wydaniu 15 zł w sklepie. Nie ma znaczenia, czy wydasz je jednorazowo, czy w kilku sklepach. Każdy punkt ma wartość 5 zł. W ramach promocji możesz zebrać łącznie 40 kuponów.

Oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników aplikacji Żappka. Powinna zostać wykorzystana do 6 grudnia. Następnie będziecie mieli 40 dni na zrealizowanie środków z promocji.

Kawonament z Żabki

Kawonament to nowa usługa od sieci sklepów Żabka. Planuje się, że potencjalni użytkownicy będą musieli zapłacić 49,99 zł miesięcznie, a w zamian będą mogli wybrać dowolny rodzaj kawy z listy oferowanych. Jedynym ograniczeniem jest nie więcej niż jedna kawa dziennie.

W ramach abonamentu dostępne będą następujące pozycje:

 • Czarna kawa;
 • Kawa z mlekiem;
 • Flat white;
 • Latte;
 • Cappuccino;
 • Gorąca czekolada;
 • Espresso;
 • Espresso dopio;
 • Cortado.

Raz dziennie można wybrać dowolną kawę z oferty. Zaraz po skorzystaniu zostanie przygotowany wybrany napój w objętości 200 ml. Ponadto, jeśli żaden z napojów Ci nie odpowiada, możesz zamiast tego wziąć muffina.

Zapraszamy na nasz Telegram pod adres https://t.me/ukrainianinpolandpl oraz na fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl. Zespół naszego portalu codziennie wybiera dla Was najlepsze wiadomości i najistotniejsze wskazówki.

Kto może skorzystać z abonamentu z Żabki?

Każdy może skorzystać z abonamentu na kawę z sieci Żabka. Nie trzeba posiadać obywatelstwa polskiego. Jedynym warunkiem jest konieczność pobrania aplikacji Żabka, ponieważ oferta dostępna jest tylko dla jej użytkowników.

Należy również pamiętać, że nie można kumulować liczby napojów kawowych. Jeśli nie skorzystamy z jednej kawy w ciągu dnia, wówczas ona przepada. Nie będzie to jednak miało wpływu na skorzystanie z oferty następnego dnia. Zawsze więc będzie można wypić jedną kawę z Żabką w ciągu dnia.

W ramach aktywnego abonamentu można dodatkowo otrzymać dowolne 200 ml kawy z ekspresu lub muffinki raz w okresie rozliczeniowym. Odbiór jest możliwy po wyczerpaniu limitu na dany dzień – informują przedstawiciele sieci sklepów.

Zobacz też: Karta Dużej Rodziny dla Ukraińców w Polsce: czy jest dostępna dla uchodźców z Ukrainy i jakie korzyści zapewnia?

Kawonament można znaleźć w zakładce subskrypcje w aplikacji. Aby otrzymać napój w ramach abonamentu, należy wybrać jedną z dostępnych pozycji i zeskanować kod z aplikacji przy kasie.

Jak zainstalować aplikację żappka?

Żabka, jak wiele innych polskich sklepów, stworzyła własną aplikację. Dzięki niej użytkownicy mogą co tydzień poznać aktualne oferty promocyjne. Dodatkowo jej posiadacze mogą często korzystać w dedykowanych rabatów.

Aby zainstalować aplikację Żappka:

 1. Przejdź do Google Play lub App Store i pobierz aplikację;
 2. Następnie musisz się zalogować. Możesz to zrobić, korzystając z facebooka, lub założyć nowe konto.
 3. Jeśli zdecydujesz się na założenie nowego konta, to podczas rejestracji będziesz musiał podać swoją datę urodzenia, imię i nazwisko, adres e-mail oraz wymyślić hasło.
 4. Po wykonaniu tych kroków otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji.
 5. Wejdź na link podany w mailu i od tej pory możesz korzystać z aplikacji.

Po zainstalowaniu aplikacji będzie można zakupić Kawonament. Ponadto użytkownicy aplikacji mogą korzystać z różnych rabatów i zbierać specjalne żappsy. Można je następnie wymieniać na inne towary.

Ponadto w aplikacji można zobaczyć godziny otwarcia konkretnego sklepu. Pomimo tego, że Żabka zazwyczaj pracuje w weekendy i święta, godziny otwarcia konkretnego sklepu mogą się różnić.

Jak nadać lub odebrać paczkę w Żabce?

W sklepach sieci Żabka można nie tylko kupić towar, ale także nadać lub odebrać przesyłkę. Faktem jest, że sklep jest częścią sieci DHL. Aby nadać lub odebrać paczkę wykonaj poniższe kroki:

 • Zamów paczkę na stronie internetowej http://www.meestpost.com;
 • Przyjdź do jednego ze sklepów Żabka;
 • Przekaż przesyłkę kurierowi DHL, lub odbierz paczkę bezpośrednio od kuriera.

Pamiętaj, że Twoja paczka musi spełniać określone wymagania. Wśród nich:

 • Maksymalne parametry paczki muszą wynosić 120 x 60 x 60 cm;
 • Maksymalna waga paczki nie może być większa niż 30 kg, jeśli chcesz ją wysłać kurierem;
 • Jeśli chcesz wysłać paczkę bezpośrednio ze sklepu, to jej waga nie powinna być większa niż 20 kg.

Czas dostawy wyniesie do trzech dni roboczych.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *