225 dolarów wsparcia od Binance dla uchodźców z Ukrainy

Binance, działający globalnie dostawca kryptowalut, przeznaczył 10 milionów dolarów ze swojego funduszu charytatywnego na pomoc humanitarną Ukrainie. Wszystkie osoby z Ukrainy, które ucierpiały w wyniku wojny, mogą zarejestrować się na stronie internetowej, założyć kartę bankową i otrzymać wsparcie finansowe: 75 dolarów wypłacanych przez 3 miesiące. Podpowiadamy, jak to zrobić krok po kroku.
Kto może otrzymać pomoc od Binance?
Karta jest dostępna dla obecnych i nowych użytkowników Binance z Ukrainy, którzy w związku z wojną uciekli do krajów Unii Europejskiej. Klienci będą musieli użyć swojego obecnego ukraińskiego konta bankowego lub otworzyć nowy rachunek Binance. Należy jednak podać swój aktualny numer telefonu w UE. Po złożeniu wniosku natychmiast otrzymamy kartę wirtualną, a karta fizyczna zostanie dostarczona w ciągu kilku tygodni na nasz aktualny adres zamieszkania. Głównym celem karty kryptowalutowej Binance Refugee jest wspieranie konsumentów i zapewnienie im szybkiego, prostego i funkcjonalnego narzędzia płatniczego do deponowania, otrzymywania i kupowania kryptowalut.
Jak mogę ubiegać się o wsparcie Binance?
Aby otrzymać pomoc, należy zarejestrować się na stronie https://www.binance.com/uk-UA. Podczas tego procesu trzeba wskazać Ukrainę jako kraj zamieszkania. Należy również podać dane osobowe, dane paszportowe oraz ukraiński adres zameldowania. Po weryfikacji należy zamówić swoją kartę na stronie w dziale Finanse. Klikamy „Binance Visa Card”, aby zobaczyć dostępne opcje. Następnie należy podać swoje imię i nazwisko w transkrypcji łacińskiej, europejski numer telefonu oraz utworzyć kod PIN do karty. W sekcji „Informacje dodatkowe” należy wpisać aktualny adres zamieszkania, gdzie zostanie wysłana karta fizyczna. Adres ten będzie różnił się od adresu ukraińskiego, który został podany podczas rejestracji i weryfikacji konta. Należy dwukrotnie sprawdzić wszystkie wprowadzone dane i jeżeli to konieczne – dokonać ponownej edycji pod kątem poprawności. Warto także zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania karty, a następnie potwierdzić ich akceptację, aby zakończyć proces składania zamówienia. Firma Binance do tej pory nie wprowadziła żadnych ograniczeń dotyczących zamawiania kart.
To jednak nie wszystko. Po zarejestrowaniu się na stronie, założeniu konta i otrzymaniu karty, należy jeszcze wypełnić specjalny formularz, który zakwalifikuje nas do otrzymania pomocy. Wypełnienie go często przysparza wielu trudności, dlatego przygotowaliśmy osobną instrukcję, w jaki sposób to zrobić.
Jak korzystać z karty Binance?
Aby zasilić rachunek, należy przelać środki z konta bankowego na konto karty. W tym celu klikamy przycisk „Doładuj” na stronie głównej karty i wprowadzamy wybraną kwotę. Jeśli chcesz zobaczyć szczegóły karty (numer, kod CVV i datę ważności), kliknij „Pokaż szczegóły” i przeprowadź weryfikację za pomocą numeru telefonu i kodu SMS. Możesz również sprawdzić dane swojej karty Binance w aplikacji mobilnej Binance.
Kiedy otrzymam prawdziwą kartę Binance Card?
Twoja wirtualna karta Binance zostanie wydana natychmiast po pomyślnym złożeniu zamówienia. Będzie to oznaczało, że poprawnie przeszedłeś proces weryfikacji tożsamości i zamawiania karty. Ze względu na duże zapotrzebowanie może wystąpić opóźnienie w dostarczeniu fizycznej karty pod wskazany adres. Cały proces zajmuje od około dwóch do ośmiu tygodni – w zależności od kraju zamieszkania.
Ile kosztuje założenie karty?
Dzięki inicjatywie Binance otrzymanie i korzystanie z karty jest darmowe. Jedynym warunkiem do jej uzyskania jest wskazanie istniejącego konta bankowego zarejestrowanego na Ukrainie lub otworzenie nowego rachunku Binance przy użyciu ukraińskiego adresu domowego, nawet jeśli obecnie mieszkamy innym kraju UE.
W jakich krajach mogę otrzymać kartę Binance?
Karta jest dostępna dla użytkowników Binance z Ukrainy zamieszkałych w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Irlandia Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja.