Weź udział w bezpłatnym bootcampie INCO Poland i rozpocznij swoją przygodę z IT jako project manager! Kolejna rekrutacja w ramach Akademii INCO w województwie mazowieckim

Karol Popko
Polska, Szkolenia, Warszawa | 25 listopada 2023
Komentarze 0

INCO Poland ogłasza kolejny nabór – tym razem w 100% skierowany do osób, które przyjechały na Mazowsze z Ukrainy i myślą o rozpoczęciu pracy project managera. Dzięki bootcampowi sprintED uczestnicy rozwiną swoje kompetencje cyfrowe, poznają skuteczne narzędzia i aplikacje oraz rozwiną umiejętności ważne w pracy project managera. Pośpiesz się i zarejestruj, bo do końca rejestracji zostało już tylko kilka dni!

Zapisy na kolejną edycję sprintED rozpoczęły się 26 października 2023 roku. Ten tygodniowy bootcamp online to wyjątkowa okazja do poznania różnych aspektów branży IT. Każda sesja poświęcona jest nowemu obszarowi IT, w którym uczestnicy zanurzają się w świat jego funkcji i tajników. Wykładowcami są praktycy i eksperci, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zdobyta wiedza i kompetencje stanowią solidny fundament do rozwoju kariery w branży IT i pomagają określić strategię udanego startu w tej dziedzinie.

Nadchodząca edycja sprintED skupia się na wprowadzeniu studentów w świat zarządzania projektami. Ta edycja będzie w całości skoncentrowana na ukraińskich mężczyznach i kobietach, którzy obecnie mieszkają w województwie mazowieckim i posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym.

Udział w sprintED to świetna okazja dla każdego, kto chce wejść do branży IT, a zwłaszcza dla tych, którzy rozważają karierę kierownika projektu. Przed zainwestowaniem czasu i pieniędzy w dalszą edukację, ludzie zazwyczaj chcą zrozumieć, czy ten zawód jest zgodny z ich zainteresowaniami. Pięć dni intensywnych warsztatów prowadzonych przez praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach to idealny sposób na rozpoczęcie tej przygody,

– mówi Anna Adamczyk, specjalista ds. komunikacji w INCO Poland.

W ramach programu stworzonego przez INCO, absolwenci będą mieli niepowtarzalną okazję skorzystania z bezpłatnego doradztwa zawodowego oraz bezpłatnych lekcji języka angielskiego. Ponadto będą mieli dostęp do pomocy w poszukiwaniu pracy dzięki bliskiej współpracy INCO Polska z pracodawcami, którzy aktywnie poszukują młodych specjalistów na stanowiska juniorskie w sektorze IT. Program SprintED: Project Management, który jest w pełni finansowany przez partnerów INCO Polska, nie wymaga od uczestników ponoszenia żadnych kosztów finansowych związanych z nauką, zapewniając im pełne wsparcie i zasoby do skutecznej nauki i dalszego rozwoju kariery.

SprintED jest częścią międzynarodowego projektu INCO Academy. Jego celem jest zapewnienie możliwości kształcenia osobom stojącym przed wyzwaniami społeczno-ekonomicznymi i poszukującym pracy w branżach związanych z nowymi technologiami. Absolwenci programu, dzięki wsparciu w przekwalifikowaniu się lub wejściu na rynek pracy, mają szansę na wyższe zarobki, rozwój zawodowy i zdobycie kompetencji, które mogą pomóc ich przyszłym pracodawcom.

Rekrutacja do programu SprintED: Project Management potrwają do 27 listopada. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie INCO. Należy pamiętać, że INCO ma jeden formularz dla wszystkich bieżących rekrutacji. Po uruchomieniu formularza musisz wybrać program, do którego chcesz aplikować: sprintED Product Manager in IT lub Get Into QA [TESTER] – w tym drugim przypadku potrzebujesz wideo, w którym opowiadasz o swoim doświadczeniu, podczas gdy w przypadku sprintED nie potrzebujesz wideo. Kolejne rekrutacje do Akademii INCO będą organizowane regularnie do kwietnia przyszłego roku. INCO Poland będzie o nich informować na swojej stronie internetowej, a także na Facebooku, LinkedInTelegramie.

Osobom zainteresowanym rozpoczęciem przygody z IT – ale niekoniecznie w roli project managera – polecamy inny program INCO: Steps Into Tech. Jest to program dla osób z Ukrainy, które częściowo utraciły swoje dotychczasowe źródła dochodu z powodu wojny lub zostały zmuszone do przeprowadzki. Steps Into Tech pomoże im odkryć swoje mocne strony, opracować plan działania i odnaleźć się na lokalnym rynku pracy. Program odbywa się we własnym tempie i jest zorganizowany z udziałem praktyków, a jego treść jest dostępna w języku ukraińskim. Program jest również całkowicie bezpłatny.

Zobacz też: Status bezrobocia w Polsce: możliwości i przywileje

Na pierwszym poziomie kursu uczestnicy zapoznają się z oprogramowaniem Microsoft, specyfiką pracy na LinkedIn oraz podstawami pracy z komputerem. Na drugim poziomie wybiorą jeden z kilku obszarów związanych z karierą zawodową, m.in. administratora systemu, analityka danych czy programistę. Najbliższe zapisy na kurs rozpoczną się 20 listopada.

O INCO Poland

INCO Poland jest częścią Grupy INCO, międzynarodowej organizacji reprezentowanej w 50 krajach na 5 kontynentach. Grupa INCO przyspiesza i finansuje rozwój start-upów, które pomagają rozwiązywać kluczowe problemy społeczne i środowiskowe, a także wspiera grupy defaworyzowane, pomagając im znaleźć swoje miejsce w szybko zmieniającej się gospodarce.

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *