Fundacja BrainGreen zaprasza na lekcje języka polskiego

Karol Popko
21 lutego 2024
Komentarze 0
Osoby uczące się języka polskiego Source: https://braingreen.org/

Fundacja BrainGreen zaprasza na kursy języka polskiego wszystkich, którzy chcą poznać podstawowe zasady i zdobyć podstawowe umiejętności komunikacyjne. Kursy te będą nie tylko okazją do nauki języka w komfortowych warunkach, ale także pomogą zdobyć niezbędne narzędzia do udanej integracji.

Jakie kursy języka polskiego oferuje Fundacja BrainGreen?

Fundacja BrainGreen umożliwia wszystkim – dzieciom i dorosłym – naukę języka polskiego w ramach kursów A1-B2. Oto najbliższe kursy, na które można zapisać się już dziś:

  • Poziom A1 – dostępna jest grupa poranna, w której zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i piątki w godzinach 10:00-11:30 oraz grupa wieczorna, w której zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 17:30-19:00.
  • Poziom A2 – zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godzinach 18:00-19:00, grupa startuje 4 marca.

Kursy odbywają się w centrum Warszawy przy ulicy Szpitalnej 6. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wolontariuszy, native speakerów, w tym certyfikowanych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Standardowy czas trwania kursu to 2,5 miesiąca.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do osobistego konta na platformie internetowej Classroom, które zawiera wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe i podręczniki. Niektóre materiały są dostarczane w formie drukowanej. Dodatkowo uczestnicy mogą brać udział w specjalistycznych warsztatach czytania i pisania oraz uczestniczyć w klubie dyskusyjnym. Do dyspozycji studentów z małymi dziećmi jest również pokój dziecięcy, a także biblioteka, w której można korzystać z przydatnej literatury. Po pomyślnym ukończeniu kursu studenci przystępują do egzaminu i otrzymują certyfikat potwierdzający ich poziom wiedzy. Co ważne, BrainGreen stawia na indywidualne podejście do każdego studenta i gwarantuje wysokiej jakości edukację, która pomoże w dalszej integracji z polskim społeczeństwem.

Czy kursy języka polskiego Fundacji BrainGreen są bezpłatne?

Koszt kursów języka polskiego oferowanych przez Fundację BrainGreen wynosi 250 zł za kurs. Kwota ta jest przeznaczana na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem sal lekcyjnych, drukiem materiałów oraz jako wkład we wsparcie osób w trudnej sytuacji życiowej, w tym na wszelkie dodatkowe zajęcia i materiały.

Jak zapisać się na kursy języka polskiego w Fundacji BrainGreen?

Istnieją dwa sposoby zapisania się na kursy:

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebooku i Instagramie. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Więcej szczegółów i informacji na temat warunków i uczestnictwa w kursach języka polskiego można uzyskać pod numerem telefonu 883 453 469

Link do fundacji https://braingreen.org/braingreen-dla-osob-z-ukrainy/

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *