Wypełnij ankietę dla Uniwersytetu Warszawskiego i zgarnij do 100 zł

Komentarze 0
Przeprowadzanie wywiadów z rodzicami-PL Source: Vista Create

Uniwersytet Warszawski wraz z Lwowskim Uniwersytetem Narodowym im. Iwana Franki zapraszają Ukraińców do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest lepsze zrozumienie rodziców i ich małych dzieci. Warunkiem jest ukraińskie pochodzenie i aktualne miejsce zamieszkania w Polsce.

Co to za projekt?

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego realizuje projekt «Poczucie własnej skuteczności ukraińskich imigrantów mieszkających w Polsce: rola adaptacji psychologicznej rodziców, czynników kulturowych i rodzinnych». Jego celem jest zbadanie doświadczeń ukraińskich rodzin, w tym rodziców i małych dzieci, które przeprowadziły się do Polski z powodu wojny na Ukrainie. Według organizatorów pomoże to lepiej zdefiniować komfortowe warunki życia osób, które stanęły w obliczu przymusowej emigracji.

Projekt jest realizowany w ramach grantu PRELUDIUM 2021/41/N/HS6/03007, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Kto może dołączyć do badania?

Aby wziąć udział w ankiecie, należy spełnić szereg wymagań:

  • być dorosłym;
  • być pochodzenia ukraińskiego;
  • być rodzicem dziecka w wieku 2-6 lat;
  • mieszkać razem z dzieckiem.

Z czym wiąże się udział w ankiecie?

Po zapoznaniu się z warunkami ankiety zostanie wyświetlony kwestionariusz z szeregiem pytań. Udzielenie odpowiedzi na wszystkie z nich zajmie około 30 minut. Następnie należy podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłane zaproszenie do drugiej części badania. Obejmuje ona wywiad w języku ukraińskim z jednym z rodziców. Zaleca się wypełnienie obu części ankiety, ale jeśli nie masz na to czasu lub ochoty, masz prawo odmówić.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebook а oraz naszej strony na Instagram, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Jakie są korzyści z udziału w ankiecie?

Zobacz też: Nowa pomoc finansowa dla Ukraińców od PCPM otworzyłа formularz

Po wypełnieniu pierwszej części badania, czyli ankiety, otrzymasz bon podarunkowy do sieci sklepów Biedronka o wartości 30 zł. Jeśli otrzymasz zaproszenie do drugiej części i ją wypełnisz, otrzymasz kolejną kartę podarunkową o wartości 70 zł.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z kierownikiem projektu, Joanną Borushak-Kizyukevych, pod adresem joanna.boruszak@psych.uw.edu.pl.

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *