Jak korzystne i bezpieczne jest wykonywanie przelewów za pomocą Rebell Pay?

Komentarze 1
Interfejs aplikacji mobilnej do szybkich przelewów Rebell Pay-PL

Czy chodzi o opłacenie mieszkania, zakup towarów czy wysłanie pieniędzy do rodziny w Ukrainie – we wszystkich tych przypadkach potrzebujesz niezawodnej aplikacji do przelewów pieniężnych. Ale kto nie chciałby, aby było to możliwe jak najszybciej i bez dodatkowych opłat? Teraz jest to możliwe dzięki aplikacji Rebell Pay, którą opisujemy w tym artykule.

Czym jest Rebell Pay?

Rebell Pay to dostawca natychmiastowych globalnych przelewów pieniężnych między kartami Visa i Mastercard. Usługa działa w 50 krajach między innymi w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii czy na Ukrainie. Niezawodne, natychmiastowe i bezpieczne przelewy są dostępne w 22 walutach. System działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a transfer trwa średnio kilkadziesiąt sekund. Dzięki temu możesz z niego korzystać w dowolnym momencie, aby natychmiast otrzymywać lub wysyłać pieniądze.

Jak wysłać środki przez Rebell Pay?

Aby dokonywać przelewów, musisz pobrać aplikację Rebell Pay na Androida lub IOS. Rejestracja zajmuje około 5 minut. Po tym czasie otrzymasz konto bankowe z wirtualną kartą płatniczą. System umożliwia również dodanie innej dowolnej karty Visa lub Mastercard z których możesz natychmiast zrobić międzynarodowy przelew dzięki technologii Card to Card. Wystarczy podać numer karty odbiorcy, by w trybie natychmiastowym otrzymał środki.

Nie znasz numeru karty odbiorcy? Nic nie szkodzi, możesz wprowadzić jego numer telefonu. Rebell Pay wyśle mu wiadomość tekstową z prośbą o podanie numeru karty pod linkiem dedykowanym do płatności. Następnie system Rebell Pay bezpiecznie odbierze jego dane i umożliwi wykonanie przelewu. A jeśli zwykle wysyłasz do 250 € miesięcznie, przelewy będą bezpłatne.

Jakie usługi są już dostępne w aplikacji Rebell Pay?

Ważną funkcją dostępną w Rebell Pay jest możliwość otworzenia konta bankowego w PLN, a niebawem również w EUR. Można to zrobić online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy chęć i dokument potwierdzający tożsamość. Następnie bezpłatne konto zostanie automatycznie otwarte.

System umożliwia również wielokrotne otwieranie i zamykanie kart debetowych. Zwiększa to bezpieczeństwo transakcji i umożliwia tworzenie kart przeznaczonych do specyficznych celów, takich jak płatności za Netflix czy karta płatnicza dla dziecka.

Dzięki karcie płatniczej Mastercard, którą można dodać do Google Pay lub Apple Pay będą mogli Państwo wygodnie i sprawnie zarządzać swoimi finansami.

Jedną z nowych usług jest przelew gotówki na kartę. W tym celu należy wpłacić gotówkę na konto np. za pomocą poczty i wykonać niezbędny przelew przez Rebell Pay.

Dlaczego warto pobrać aplikację Rebell Pay?

Rebell Pay powstał z prawdziwej potrzeby uproszczenia procesu transferu pieniędzy. Dlatego aplikacja jest ciągle rozbudowywana o funkcje zgłaszane przez użytkowników. Umożliwia dokonywanie natychmiastowych, bezpiecznych i wygodnych płatności, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zobacz też: Dofinansowanie 700 złotych z UNHCR – odpowiadamy na najważniejsze pytania

Główne zalety Rebell Pay obejmują:

  • rejestracja w kilku krokach,
  • brak opłat za transakcje do 250 EUR w ciągu 30 dni,
  • przelewy pieniężne z karty na kartę dla 50 krajów w tym UE, Wielkiej Brytanii i Ukrainy,
  • średnia płatność trwa kilkadziesiąt sekund,
  • możliwość wysyłania pieniędzy na dowolny numer telefonu,
  • zgodność z normami bezpieczeństwa finansowego UE.
Komentarze 1
Polecane
Najnowsze
Popularne

Jedna odpowiedź do “Jak korzystne i bezpieczne jest wykonywanie przelewów za pomocą Rebell Pay?”

  1. Jan pisze:

    Darmowe przelewy sprawiają że sporadyczne problemy nie są tak uciążliwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *