Netto obniżyło ceny swoich produktów

Tetiana Sharapova
27 lipca 2023
Komentarze 0
Sieć supermarketów Netto Source: www.portalspozywczy.pl/

Sieć supermarketów Netto obniżyła ceny 85 produktów, w tym tych najczęściej kupowanych przez konsumentów. Zmiany dotyczą produktów w wybranych kategoriach.

Jakie produkty można kupić taniej w Netto

W związku z sytuacją na rynku spożywczym, w ponad 660 sklepach Netto obniżone zostały ceny produktów z typowego koszyka konsumenckiego. Dodatkowo, sieć rozszerzyła rabaty na dodatkowe produkty, aby oferta dostępna dla klientów była jak najbardziej kompletna.

Od 21 lipca klienci Netto zapłacą mniej. W szczególności dotyczy to mleka, śmietany, sera żółtego, mozzarelli, oleju, masła oraz produktów sypkich, takich jak ryż. Ponadto sklep oferuje zniżki na środki czystości i karmę dla zwierząt. Łącznie w nowych cenach dostępnych jest 85 produktów.

Witold Baran, dyrektor handlowy Netto Polska, powiedział:

Warto pamiętać, że nasza branża to wzajemnie powiązany system. Wahania w jednym sektorze mają realny wpływ na inne sektory, a to przekłada się na ceny produktów w sklepach. Zdarza się, że jesteśmy zmuszeni podnosić ceny, gdy rosną one na rynku surowcowym, ale bywa też odwrotnie. Kiedy ceny surowców spadają, obniżamy ceny produktów dla naszych klientów, tak jak robimy to teraz.

Warto zauważyć, że Netto nie jest pierwszym sklepem, który obniża ceny. Wcześniej stało się to w Lidlu i Biedronce. Tym samym w Lidlu potaniało 100 produktów, a w Biedronce 60.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebooku oraz naszej strony na Instagramie. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *