Oferta promocyjna na przejazdy grupowe z PKP intercity

7 lipca 2022

Przez długi czas Ukraińcy mieli możliwość bezpłatnego korzystania z międzymiastowych usług PKP. Teraz przewoźnik wprowadza nowe zniżki na grupowe wyjazdy do Polski. Sprawdź, jak z nich skorzystać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakie rabaty są oferowane i jak z nich skorzystać?

Promocja „Taniej z Bliskimi” została uruchomiona 1 lipca 2022 r. Z oferty mogą skorzystać pasażerowie podróżujący jako rodzina lub w małej grupie 2-6 osób. W ten sposób podróżni mogą uzyskać 30% zniżki od standardowej ceny biletu, co z kolei nie może nie cieszyć. Większość Ukraińców jest w Polsce całymi rodzinami i wspólnie odbywają podróże.

Przewoźnik zaznacza, że ​​oferta ta jest również zgodna z ustawowymi ulgami na przejazdy.

Na jakie pociągi mogę kupić bilety?

Oferta „Taniej z Bliskimi” dotyczy wagonów 1 i 2 klasy z miejscami do siedzenia, wagonów sypialnych oraz pociągów TLK i IC na liniach krajowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kup bilety z wyprzedzeniem

Aby skorzystać ze zniżki, należy kupować bilety z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Oznacza to, że nabywając bilety bezpośrednio u konduktora promocja nie zostanie nam naliczona. Bilety kolejowe dostępne są nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem w kasach kolejowych i aplikacjach internetowych.

Mobilne aplikacje do sprzedaży biletów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stefaniia Chuakova

Autor artykułów na stronie. Na portalu dzielę się ciekawymi informacjami, a także własnymi doświadczeniami. Marzę, że dzień trwa nie 24, ale co najmniej 25 godzin. Uwielbiam piękne buty i pyszne cukierki. Uwielbiam ręcznie robione produkty i czystość w domu. Moje motto życiowe: „Sam się nauczę i przekażę innym”.

Możliwość komentowania została wyłączona.