Biedronka rozdaje bilety do Paryża

Komentarze 0
Front sklepu Biedronka Foto: Marian Savchyshyn/Ukrainian in Poland

Jeśli marzysz o wizycie w Paryżu, to masz szansę wygrać bilety lotnicze bez większego wysiłku. Sieć sklepów Biedronka organizuje konkurs pod nazwą „Poleć z Biedronką do Paryża”, i wyjaśnia zasady konkursu. Do rozlosowania jest aż 2 tysięcy biletów.

„Poleć z Biedronką do Paryża” to nazwa nowej promocji popularnej sieci sklepów Biedronka. W konkursie do wygrania jest 2000 biletów lotniczych, czyli tysiąc podwójnych zaproszeń. Zwycięzcy będą mieli okazję odwiedzić stolicę Francji i kibicować parasportowcom podczas najważniejszego wydarzenia sportowego – Letnich Igrzysk Paralimpijskich 2024, które odbędą się w Paryżu w dniach 28 sierpnia – 8 września.

Biedronka rozdaje bilety lotnicze do Paryża

Konkurs sieci Biedronka, w którym można wygrać bilety lotnicze do Paryża, rusza 24 czerwca i potrwa do 13 lipca. Nagrodami będą nie tylko loty czarterowe do stolicy Francji podczas Letnich Igrzysk Paralimpijskich 2024, ale także zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu z pełnym wyżywieniem. Zwycięzcy konkursu skorzystają również ze specjalnego programu zwiedzania miejsc historycznych i kulturalnych oraz dostaną bilety na zawody paralimpijskie.

„Postawa parasportowców to wzór do naśladowania dla nas wszystkich. Ich hart ducha oraz wola walki to wartości, które zasługują na najwyższe uznanie. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na konkurs, dzięki któremu zawodnicy, otrzymają jeszcze mocniejsze wsparcie polskich kibiców. Wierzymy, że te 2000 osób poniesie naszych sportowców nie tylko do osiągnięcia najlepszych wyników, ale przede wszystkim sprawi im dużo radości”, – powiedziała Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych

Dołącz do naszego kanału Telegram, naszej strony na Facebook а oraz naszej strony na Instagram, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Zwycięzcy spędzą w Paryżu trzy dni. Wyloty zaplanowano w dniach 2-6 września, a powrót do Polski w dniach 4-8 września 2024 r.

Poleć z Biedronką do Paryża

Biedronka rozdaje bilety lotnicze do Paryża. Foto: Biedronka

Jak wygrać bilety do Paryża od Biedronki?

Zasady konkursu „Poleć z Biedronką do Paryża” są dość proste. Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów Biedronka na kwotę 69 zł. Promocja dotyczy również zakupów w sklepie internetowym Biedronka Home. Za każde wydane 69 zł klienci otrzymają specjalne punkty na kartę lub aplikację Moja Biedronka. Gdy jeden z zakupionych produktów będzie pochodził z asortymentu sponsora, zostaną przyznane dodatkowe punkty. W gazetkach reklamowych i broszurach sieci asortyment oznaczony jest napisem: „Kup i zyskaj extra punkty” w aplikacji mobilnej lub na stronie konkursu. Produkty z powyższej oferty będą zmieniać się co tydzień w okresie trwania konkursu.

Zobacz też: Operator komórkowy Orange w Polsce: oferty, taryfy i funkcje

Liczbę zdobytych punktów, oraz pozycję względem innych uczestników można sprawdzić w aplikacji mobilnej oraz na osobistym koncie klienta po zalogowaniu się na swoje konto na mojabiedronka.pl. Dzięki temu konkurs będzie bardzo dynamiczny, ponieważ jego wyniki mogą zmieniać się codziennie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie.

Letnie Igrzyska Paralimpijskie Paryż 2024

XVII Letnie Igrzyska Paralimpijskie 2024 odbędą się w Paryżu w dniach 28 sierpnia – 8 września. Program zawód paralimpijskich z podziałem na dyscypliny, dni i sesje został opublikowany przez organizatorów na stronie igrzysk.

Letnie Igrzyska Paralimpijskie 2024 rozpoczną się ceremonią otwarcia 28 sierpnia 2024 roku, a następnego dnia wystartują zawody sportowe, które potrwają do 8 września. Tego dnia odbędzie się również ceremonia zamknięcia igrzysk.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *