Nowa usługa Płać kartą i wypłacaj od sieci sklepów Biedronka

Irina
Aplikacje, Zakupy | 8 grudnia 2022
Komentarze 0
Bedronka sklep Author: Tetiana Sharapova

Na początku grudnia w sieci sklepów Biedronka pojawiła się nowa usługa. Podpowiadamy, na czym polega i jak z niej korzystać.

Funkcja Płać kartą i wypłacaj

Płać kartą i wypłacaj to nowa usługa dla klientów sieci sklepów Biedronka, którzy są posiadaczami kart Mastercard. Za pomocą tej karty możesz wypłacać gotówkę podczas robienia zakupów. Aby tego dokonać:

  1. Poinformuj kasjera o zamiarze wypłaty gotówki;
  2. Dokonaj zakupu na kwotę większą niż 1 zł;
  3. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Minimalna kwota wypłaty gotówki to 50 zł, a maksymalna 300 zł. Gotówkę możesz wypłacić kilka razy dziennie, ale kasjer musi mieć w kasie potrzebną ci kwotę. Należy pamiętać, że z tej usługi nie można skorzystać przy kasie samoobsługowej.

Dodatkowo, w zależności od polityki Twojego banku, możesz zostać obciążony dodatkową opłatą. Ale funkcja wypłaty gotówki w kasie jest bezpłatna.

Obecnie projekt działa w trybie pilotażowym w następujących lokalizacjach:

Jak zainstalować aplikację Biedronka?

Aplikację możesz pobrać całkowicie bezpłatnie na telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android i IOS.

Google Play

AppStore

Jak korzystać z aplikacji?

Zaraz po zainstalowaniu aplikacji staniesz się członkiem programu lojalnościowego sieci Biedronka, a na twoim koncie pojawi się wirtualna karta klienta. Możesz jej użyć, skanując przy kasie bezpośrednio z ekranu telefonu. Aplikacja daje także możliwość śledzenia aktualnych promocji, aktualności, a także pozwala na śledzenie naszej historii zakupów oraz będzie przedstawiać nam spersonalizowane oferty.

Dodatkowe funkcje

Aplikacja posiada ciekawą funkcję „shakeomatu” – potrząsając telefonem, od razu dostajesz świetną ofertę produktów. Bezpośrednio w aplikacji możesz zeskanować kod kreskowy produktu, który masz w domu i który chciałbyś kupić w Biedronce. Inteligentny system natychmiast przekaże Ci informacje o cenie, aktualnej zniżce i dostępności towaru w najbliższym supermarkecie. Dodatkowo za pomocą aplikacji możesz płacić za zakupy w Biedronce smartfonem za pomocą systemu BLIK bez konieczności wprowadzania kodu – przyłóż telefon do terminala i potwierdź płatność w bankowości internetowej.

Zobacz też: Darmowe aplikacje do nauki języka polskiego

Są to na pozór drobne ułatwienia, które pozwalają jednak zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy, a także sprawiają znacznie większą przyjemność z zakupów. Przetestuj sam! Zainstaluj aplikację i sprawdź jej funkcję już teraz.

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Możliwość komentowania została wyłączona.