Nowa aplikacja mobilna dla klientów Biedronki

6 czerwca 2022

W ostatnim czasie popularna sieć supermarketów Biedronka uruchomiła dla swoich klientów nową aplikację. Sprawdź, jakie nowości się w niej pojawiają.

Jak zainstalować aplikację?

Aplikację możesz pobrać całkowicie bezpłatnie na telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android i IOS.

Google Play

AppStore

Jak korzystać z aplikacji?

Zaraz po zainstalowaniu aplikacji staniesz się członkiem programu lojalnościowego sieci Biedronka, a na twoim koncie pojawi się wirtualna karta klienta. Możesz jej użyć, skanując przy kasie bezpośrednio z ekranu telefonu. Aplikacja daje także możliwość śledzenia aktualnych promocji, aktualności, a także pozwala na śledzenie naszej historii zakupów oraz będzie przedstawiać nam spersonalizowane oferty.

Dodatkowe funkcje

Aplikacja posiada ciekawą funkcję „shakeomatu” – potrząsając telefonem, od razu dostajesz świetną ofertę produktów. Bezpośrednio w aplikacji możesz zeskanować kod kreskowy produktu, który masz w domu i który chciałbyś kupić w Biedronce. Inteligentny system natychmiast przekaże Ci informacje o cenie, aktualnej zniżce i dostępności towaru w najbliższym supermarkecie. Dodatkowo za pomocą aplikacji możesz płacić za zakupy w Biedronce smartfonem za pomocą systemu BLIK bez konieczności wprowadzania kodu – przyłóż telefon do terminala i potwierdź płatność w bankowości internetowej.

Są to na pozór drobne ułatwienia, które pozwalają jednak zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy, a także sprawiają znacznie większą przyjemność z zakupów. Przetestuj sam! Zainstaluj aplikację i sprawdź jej funkcję już teraz.

Irina

podziel się

Możliwość komentowania została wyłączona.