Bilety długoterminowe na komunikację miejską w aplikacji mobilnej mobiWA

20 lipca 2022

Darmowa aplikacja mobiWAWA

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobiWAWA bilety długookresowe na warszawską komunikację miejską można teraz kupić online. Pasażerowie mogą nabyć je w dowolnym miejscu i czasie. Teraz, chcąc doładować Warszawską Kartę Miejską, nie trzeba szukać biletomatu ani odwiedzać Centrum Obsługi Pasażerów. Wystarczy posiadać smartfon i zainstalowaną na nim aplikację.

Aplikacja obsługuje Warszawską Kartę Miejską, Kartę Warszawiaka/Warszawiaczki, Kartę Studenta oraz zakupy biletów długookresowych.

mobiWA można pobrać bezpośrednio z App Store і Google Play.

Jak korzystać z aplikacji?

Kiedy zainstalujemy już aplikację zostaniemy poproszeniu o założenie konta lub zalogowanie się. Jej funkcjonalność pozwala na samodzielne zarządzanie zakupionym biletem. Bilety można na przykład aktywować, zawiesić lub odblokować. Mamy również opcję, która pozwala na ponowny zakup tego samego biletu.

Korzystając z aplikacji mobiWA i mając aktywny bilet długookresowy, można także otworzyć bramkę metra. W menu należy wybrać opcję „Wejściówka do metra”, dzięki której aplikacja wygeneruje kod QR, który pozwoli na otworzenie bramki.

Stefaniia Chuakova

Autor artykułów na stronie. Na portalu dzielę się ciekawymi informacjami, a także własnymi doświadczeniami. Marzę, że dzień trwa nie 24, ale co najmniej 25 godzin. Uwielbiam piękne buty i pyszne cukierki. Uwielbiam ręcznie robione produkty i czystość w domu. Moje motto życiowe: „Sam się nauczę i przekażę innym”.

podziel się
Popularne
Polecane
Najnowsze

Możliwość komentowania została wyłączona.