Nastąpiły zmiany w rozkładzie pociągów

17 czerwca 2022

W związku z tym, że duża liczba Ukraińców wraca z Polski do domów, Ukrzaliznytsia wyznaczyła dodatkowe pociągi międzynarodowe. W rozkładzie już jeżdżących pociągów dokonała natomiast korekty, aby pasażerowie mogli komfortowo przesiadać się na inne linie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowe pociągi

Pociąg 32/31 Przemyśl-Zaporoże

Pociąg ruszył 11 czerwca z Zaporoża. Wyjeżdża o 15.30, a przyjeżdża do Przemyśla następnego dnia o 12:50. W drugą stronę natomiast wyjeżdża z Przemyśla o 16:00, a w Zaporożu jest 15:51. Trasa pociągu przebiega przez Lwów, Berdyczów, Znamenkę, Białą Cerkiew, Kamieńskie i Dniepr. Pociąg ma przedziały i luksusowe wagony. Bilety można kupić online, bezpośrednio na stronie przewoźnika. Całkowita opłata za przejazd wynosi 1860,17 UAH.

Dodatkowy pociąg 53/54 Kijów–Przemyśl

Pociąg zaczął kursować również 11 czerwca. Wyjazd z Kijowa następuje o 19:48, natomiast przyjazd do Przemyśla ma miejsce następnego dnia o 07:21. Więcej o szczegółach tego połączenia oraz możliwych przesiadkach pisaliśmy w tym artykule.

Zmiany w rozkładzie niektórych pociągów

Pociąg 705/706

Od 12 czerwca zmienił się czas odjazdu pociągu z Przemyśla. Niegdyś odjeżdżał on o 8:00, natomiast po wprowadzonej zmianie odjazd ma miejsce o godzinie 10:15, w Kijowie jest natomiast o 22:34. Zmiana została wprowadzona, aby pasażerowie mogli w łatwy sposób przesiąść się z polskiego InterCity Wrocław-Przemyśl.

Ukrzaliznytsia zorganizowała również dodatkowy kurs pociągiem pierścieniowym, aby pasażerowie mogli dotrzeć bezpiecznie do swoich domów. Dzieje się tak, ponieważ pociąg przyjeżdża do Kijowa niewiele przed nastaniem godziny policyjnej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stefaniia Chuakova

Autor artykułów na stronie. Na portalu dzielę się ciekawymi informacjami, a także własnymi doświadczeniami. Marzę, że dzień trwa nie 24, ale co najmniej 25 godzin. Uwielbiam piękne buty i pyszne cukierki. Uwielbiam ręcznie robione produkty i czystość w domu. Moje motto życiowe: „Sam się nauczę i przekażę innym”.

Możliwość komentowania została wyłączona.