Wesprzyj pracę Lalafo i wypełnij krótką ankietę

13 lipca 2022

Lalafo to ukraińska platforma internetowa służąca sprzedaży i wymianie butów, ubrań i innych przedmiotów. W związku z działaniami wojennymi przenieśli oni swoją siedzibę do Polski i na szeroką skalę zaangażowali się w pomoc wszystkim obywatelom Ukrainy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Setki osób skorzystało już z Lalafo

W naszym wcześniejszym artykule możesz sprawdzić, czym jest Lalafo i dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z ich usług. Inicjatywa jest bardzo przydatna, wszyscy obywatele Ukrainy mogą bowiem całkowicie za darmo zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, przede wszystkim ubrania, buty lub inne artykuły dla siebie lub swoich dzieci. W czerwcu organizacji udało się dostarczyć aż 27 tysięcy towarów dla potrzebujących ukraińskich rodzin w Polsce.

Wypełnij krótką ankietę

Aby móc dalej rozwijać swój portal i działać na szeroką skalę, Lalafo zwraca się z prośbą do wszystkich Ukraińców. Jedyne, co musisz zrobić to wejść TUTAJ i całkowicie anonimowo odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie. Wypełnienie formularza zajmie dosłownie kilka minut, a będzie stanowiło ogromne wsparcie dla twórców tego portalu.

Im więcej osób wypełni ankietę, tym szybciej Lalafo będzie mogło wdrożyć odpowiednie zmiany i nieść pomoc na jeszcze szerszą skalę!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Zugaj

Content Specialist, E-marketing Expert

Możliwość komentowania została wyłączona.