Top 10 serialowych nowości listopada

Tetiana Sharapova
Ciekawostki, Film | 7 listopada 2022
Komentarze 0
source: Vista Create

Jeśli nie wyobrażasz sobie swojego życia bez seriali, to przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Zebraliśmy 10 najbardziej oczekiwanych premier listopada.

Wednesday

Platforma: Netflix

Premiera: 23 listopada

Większość z nas pamięta legendarną rodzinę Adamsów. Natomiast serial Wednesday opowiada o życiu córki Morticii i Gomeza. Wednesday to nastolatka, która próbuje opanować swoje magiczne zdolności.

Dziewczyna uczy się w Akademii Studenckiej Nevermore i w trakcie nauki próbuje nie tylko rozwiązać zagadkę swoich rodziców i zapobiec serii brutalnych morderstw, ale także poradzić sobie ze swoimi skomplikowanymi relacjami z innymi studentami.

Już 23 listopada pojawi się pierwszy odcinek 1. sezonu. Ile sezonów łącznie jest planowanych? Na razie nie wiadomo.

The Crown

Platforma: Netflix

Premiera: 9 listopada

Jeśli jesteście fanami tego serialu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już 9 listopada odbędzie się premiera 5 sezonu. Ten popularny brytyjski serial opowiada o wydarzeniach z lat 90. ubiegłego wieku, w tym o rozwodzie księcia Karola i Lady Diany.

Serial pokaże panowanie Elżbiety II w latach 1991-1997. Okres ten naznaczony jest nie tylko rozwodem Karola i Diany, ale także śmiercią Diany, pożarem zamku Windsor i otwarciem Pałacu Buckingham dla publiczności.

Będzie to również pierwszy sezon serialu, który ukaże się po śmierci księcia Filipa i królowej Elżbiety. W sumie sezon 5 będzie miał 10 odcinków.

Zapraszamy na nasz Telegram pod adres https://t.me/ukrainianinpolandpl oraz na fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl. Zespół naszego portalu codziennie wybiera dla Was najlepsze wiadomości i najistotniejsze wskazówki.

Książęta

Platforma: Netflix

Premiera: 1 listopada

1 listopada 2022 roku ukazał się drugi sezon kolejnego serialu, który opowiada o życiu rodziny królewskiej. Fabuła skupia się na szwedzkim księciu Wilhelmie, który uczy się w elitarnej szkole z internatem.

Serial opowiada o relacjach między młodym Wilhelmem a jego kolegą z klasy Simonem. Związek ten jest owiany wieloma tajemnicami. Wszystkie odcinki drugiego sezonu pojawiły się na platformie w tym samym czasie, więc jeśli kochacie ten serial, nie musicie czekać na każdy odcinek z osobna.

Teletubisie

Platforma: Netflix

Premiera: 14 listopada

Być może każdy z nas pamięta ten legendarny serial dla dzieci. Był on emitowany w BBC w latach 1997-2001 i opowiadał historię czterech przyjaciół: Tinky-Winky, Dipsy, Lala i Po, którzy mieszkali w magicznej krainie. Mimo swojej absurdalności, serial cieszył się popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych.

Od tego czasu seria była dwukrotnie wznawiana i można się spodziewać, że tym razem będzie nie mniej absurdalna niż poprzednio. Narratorem opowieści będzie Tituss Burgess, znany z wielokrotnie nagradzanej roli Titusa Andromedona.

W sumie serial będzie liczył 26 odcinków trwających do 10 minut. Jeśli wznowienie odniesie sukces, możliwe, że drugi sezon tego serialu pojawi się później.

1899

Platforma: Netflix

Premiera: 17 listopada

Jeśli lubicie mistyczne historie, to bardzo niedługo ukaże się dla Was ciekawy serial – 1899. Opowiada o imigrantach z Europy, którzy na przełomie XIX i XX wieku zmierzali drogą morską do Nowego Jorku w poszukiwaniu lepszego życia. Podczas podróży natknęli się na dryfujący statek, który, jak się okazało, zniknął kilka miesięcy temu.

Serial powstał w Niemczech, ale jest wielojęzyczny. Co więcej, główne role w nim grają aktorzy z różnych krajów. Według twórców łącznie powstaną trzy sezony, a już 17 listopada odbędzie się premiera pierwszego. Będzie się on składał z 8 odcinków, które ukażą się jednocześnie.

Angielka

Platforma: Prime Video

Premiera: 11 listopada

Jeśli uwielbiacie westerny, to ta seria na pewno przypadnie Wam do gustu. W końcu w centrum fabuły znajduje się Cornelia Locke, która przybyła na Dziki Zachód w 1890 roku, aby zemścić się na człowieku, którego uważa za winnego śmierci swojego syna. Po przyjeździe poznaje byłego zwiadowcę kawalerii, z którym, jak się okazuje, mają wiele wspólnego.

W serialu bierze udział wielu znanych aktorów. Główne role w nim zagrali Emily Blunt i Chaske Spencer. W pierwszym sezonie serialu znajdzie się 6 odcinków, które zostaną wydane jednocześnie.

The Santa Clauses

Platforma: Disney+

Premiera: 16 listopada

Za chwilę Boże Narodzenie, dlatego serial, w którego centrum fabuły znajduje się prawdziwy Mikołaj, z pewnością stworzy świąteczny nastrój.

Zgodnie z fabułą, stary Mikołaj postanowił przejść na emeryturę. Jednak wszystko nie jest takie proste, bo nie może on tak po prostu zniknąć. Aby udać się na zasłużony odpoczynek, musi znaleźć następcę i to się staje jego najważniejszym celem.

Zobacz też: Co robić w Krakowie w weekend?

W głównych rolach w serialu wystąpili Tim Allen, Elizabeth Mitchell i Kal Penn. Premiera serialu już niebawem – 16 listopada. W tym dniu widzowie będą mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki.

Tulsa King

Platforma: Disney+

Premiera: 13 listopada

Ta seria może spodobać się każdemu, kto uwielbia kryminały. Zgodnie z fabułą, nowojorski mafioso zostaje zwolniony z więzienia. Za kratami spędził 25 lat. Jego szef wysyła go do Tulsy w Oklahomie. Tam planują stworzyć nową siatkę przestępczą.

Główną rolę w serialu gra znany aktor Sylvester Stallone. Ponadto w serialu występują Domenic Lombardozzi, Vincent Piazza i Andrea Savage. Będzie to pierwszy sezon serialu. Już 13 listopada odbędzie się premiera 1. odcinka.

Już nie żyjesz

Platforma: Netflix

Premiera: 17 listopada

17 listopada widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację historii Jen, która jest niezadowolona z wyników śledztwa w sprawie śmierci swojego męża. Kobieta rozpaczliwie szuka wsparcia i je znajduje. Jej nową przyjaciółką staje się Judy, która również straciła bliską dla niej osobę.

Główne role w serialu grają Christina Applegate i Linda Cardellini. 17 listopada 2022 roku pojawi się trzeci sezon tego serialu. Nie wiadomo jednak na razie, w jaki sposób odcinki zostaną wydane

Criminal Minds: Evolution

Platforma: Paramount+

Premiera: 24 listopada

A na koniec naszego przeglądu zostawiliśmy jeszcze jeden kryminał, który możecie obejrzeć pod koniec listopada. Ta historia to wznowienie legendarnego serialu, który funkcjonował od 2005 do 2010 roku, ale zakończył się po 15 sezonie. Jednak na liczne prośby fanów postanowiono go wskrzesić.

W odświeżonej serii do swoich ról powrócili Joe Mantegna, Paget Brewster, A.J. Cook i Kirsten Wiengsness, którzy występowali od samego momentu powstania serialu. 24 listopada ukażą się dwa pierwsze odcinki.

A jeśli lubisz filmy, to radzimy obejrzeć je po polsku. Dzięki temu szybciej nauczysz się języka polskiego.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *