Ciekawe listopadowe oferty na tani weekend w Polsce

Komentarze 0
Most w łazienkach królewskich w Warszawie - atrakcja turystyczna autor: Tetiana Sharapova

Chcesz wyjechać na wakacje w listopadzie, ale przerażają Cię ceny? Czy uważasz, że wakacje w Polsce są drogie? W takim razie nasz wybór ofert jest dla Ciebie. W listopadzie można przecież odwiedzić wiele miejsc kultury za mniej lub nawet za darmo.

W listopadzie 2022 roku w Polsce odbędzie się specjalna promocja, w której będzie można zwiedzać muzea, wystawy i restauracje, płacąc za to o 50% mniej. Większość ofert promocyjnych będzie dostępna przez dwa terminy:

  • 18 – 20 listopada;
  • 25 – 27 listopada.

Informujemy o wszystkich wspaniałych ofertach w tym miesiącu.

Darmowy listopad w polskich muzeach

Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę, to darmowy listopad w polskich muzeach. W ramach tej promocji można zwiedzić 11 polskich muzeów i nic za to nie zapłacić. W promocji biorą udział następujące muzea:

W ramach akcji będzie można zwiedzić wystawy stałe i czasowe, oprowadzania i wykłady towarzyszące wystawom, a także różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i dorosłych. W tym roku będzie można nawet posłuchać wykładów w języku ukraińskim.

Zapraszamy na nasz Telegram pod adres https://t.me/ukrainianinpolandpl oraz na fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl. Zespół naszego portalu codziennie wybiera dla Was najlepsze wiadomości i najistotniejsze wskazówki.

Zniżki na bilety do teatrów i muzeów w Polsce

W akcji wezmą udział także niektóre teatry. Na przykład w listopadzie widzowie będą mogli kupić zniżkowe bilety do takich teatrów:

Dodatkowo niektóre muzea objęte są promocją, w której można je zwiedzać za pół ceny. Do miejsc biorących udział w promocji należą:

Jeśli więc interesuje nas zwiedzanie muzeów, warto skorzystać z okazji.

Gdzie oglądać filmy po ukraińsku w Polsce?

Nie zapominaj również, że możesz oglądać filmy w języku ukraińskim. Sieć kin Helios oferuje taką możliwość. Oczywiście wybór filmów, które można obejrzeć we własnym języku jest ograniczony, ale to i tak dobry sposób na pójście do kina dla tych, którzy jeszcze nie znają języka polskiego.

Obecnie w prawie każdym mieście w Polsce są kina. Wśród największych miast:

  • Warszawa;
  • Wrocław;
  • Łódź;
  • Szczecin;
  • Gdynia;
  • Gdańsk;
  • Opole.

Zobacz też: Warto zobaczyć - magiczny świat Ogrodów Światła w Warszawie i Krakowie!

Bardziej szczegółową listę miast, w których działa sieć, można znaleźć na stronie kina. Repertuar jest regularnie aktualizowany, więc warto śledzić nowości wydawnicze.

Jakie inne lokale biorą udział w kampanii?

Warto zauważyć, że w kampanii biorą udział nie tylko muzea i teatry. Przyłączyły się również hotele, restauracje, spa i wiele innych placówek. I to wszystko nie jest związane z konkretnymi polskimi miastami. W kampanii bierze udział około 500 lokali. Dlatego jeśli przyjeżdżasz do Polski na kilka dni i nie chcesz szukać noclegu, warto skorzystać z ofert.

Najwięcej ofert jest w województwie małopolskim, pomorskim i dolnośląskim. Najmniej natomiast znajduje się w województwach opolskim i lubuskim. Więcej informacji na temat wszystkich ofert można znaleźć na stronie internetowej. Tam możesz nawet filtrować oferty i zobaczyć, co Cię najbardziej interesuje.

Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny: na czym polega promocja?

Akcja zwiedzania miejsc kultury w Polsce została po raz pierwszy ogłoszona w 2016 roku. Celem kampanii jest prezentacja branży turystycznej. Faktem jest, że w Polsce jest wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia i zobaczenia, więc w ten sposób organizatorzy chcą zachęcić mieszkańców Polski i turystów z innych krajów, aby wstąpili do miejsc kultury w Polsce.

Impreza organizowana jest zazwyczaj dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Są to dwa weekendy w miesiącu, kiedy można skorzystać ze świetnych ofert firm biorących udział w promocji.

W poprzednich dwóch latach promocja nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa. Jeśli więc od dawna planujesz miniwakacje w listopadzie, sprawdź oferty, które są dostępne w ramach promocji.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *