Bankuj wygodnie z Bankiem Pekao S.A. przez PeoPay oraz Pekao24

administrator
Polska, Sponsorowane | 5 września 2023
Komentarze 0

Zastanawiasz się, w którym banku otworzyć konto?

Przyjdź do Pekao S.A. i otwórz Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową. W oddziale pracownik banku nie tylko otworzy konto, ale też pomoże Ci zainstalować aplikację mobilną PeoPay oraz zalogować się do serwisu internetowego Pekao24. Uruchomicie je wspólnie, doradca pokaże Ci, w jaki sposób z tego korzystać i załatwiać sprawy bankowe, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Aplikacja mobilna PeoPay – to bank, który masz pod ręką 24/7. 

Aplikacja jest dostępna w 3 wersjach językowych: polskiej, ukraińskiej i angielskiej – dlatego nie stanowi bariery językowej dla Ukraińców. Będą oni mogli korzystać z aplikacji przy wszystkich możliwych zleceniach. W PeoPay coraz więcej spraw załatwisz bez konieczności wizyty w oddziale. Szybko i wygodnie zlecisz wybrane dyspozycje oraz pobierzesz wybrane zaświadczenia do Twoich kont, kredytów, pożyczek oraz kart.

Co załatwisz przy pomocy aplikacji PeoPay?

 • Sprawdzisz saldo i zlecisz przelew
 • Zapłacisz za zakupy telefonem – aktywując płatności Google Pay lub Apple Pay
 • Skorzystasz z BLIKA
 • Kupisz bilet komunikacji miejskiej, opłacisz parkowanie
 • Aktywujesz automatyczne opłaty za przejazdy autostradą
 • Zatwierdzisz operacje bankowe bezpłatnie za pomocą autoryzacji mobilnej, bez konieczności przepisywania haseł z SMS-a
 • Wymienisz walutę w kantorze internetowym
 • Założysz profil zaufany
 • Otrzymasz powiadomienia push o ważnych ruchach na Twoim koncie, np. o wpływach
 • Wyślesz do banku wybrane wnioski i dyspozycje, co wcześniej wymagało wizyty w placówce

Możesz także zmienić tło aplikacji na takie, jakie Ci się podoba, a dodatkowo ustawić swój awatar, widżety i skróty do ulubionych funkcji na pulpicie aplikacji.

Jeżeli masz dziecko w wieku od 0 do 17 lat, możecie zacząć bankować razem. Ty decydujesz, z jakich produktów naszego banku będzie korzystać Twoja pociecha:

 • dzieci w wieku 0-5 lat: Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, Konta Walutowe,
 • dzieci w wieku 6-12 lat: Pakiet PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay KIDS, karta dziecka – Mastercard PeoPay KIDS), Konta Walutowe,
 • nastolatki w wieku 13-17 lat: Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay, karta wielowalutowa do konta dziecka – Mastercard Debit FX, Konta Walutowe, Konto Mieszkaniowe oraz dostępy do serwisów Pekao24, tym aplikacji PeoPay.

Warto wiedzieć, że Konto osobiste i Konto dla dziecka od Banku Pekao S.A. zajęły 1. miejsce w kategorii „Konto osobiste” i 1 miejsce w kategorii „Konto dla dziecka” w rankingu Złoty Bankier 2023 organizowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu.

Czym jest aplikacja PeoPay KIDS i dlaczego jest taka popularna? 

Nasza aplikacja pomaga uczyć, pod kontrolą rodzica, każde dziecko samodzielności. Dodatkowo z Pakietem PeoPay KIDS Twoja pociecha odkryje świat finansów, dostanie swoją imienną kartę i nauczy się oszczędzać w wirtualnych skarbonkach. Poza tym dzięki skarbonkom założonym na koncie oszczędnościowym Mój Skarb dziecko wybiera sobie cele, zbiera pieniądze, cały czas widzi swoje postępy i dobrze się przy tym bawi.

Ty – jako rodzic – decydujesz, z jakich funkcji będzie korzystać Twoje dziecko. Możesz włączyć mu np. doładowanie telefonu, BLIK, zbliżeniowe płatności kartą oraz ustawić limit transakcji. W każdej chwili możesz zrobić też szybki przelew na konto dziecka, jak również zablokować, odblokować lub zastrzec kartę swojej pociechy. Dzięki temu Twoja latorośl się rozwija, a Ty w każdej chwili możesz dokupić produkty dopasowane do jej wieku i potrzeb – wszystko online!

Zobacz też: Jaką pomoc finansową mogą otrzymać Ukraińcy w Polsce?

W aplikacji dziecko może też wysłać do Ciebie prośbę o przelew na skarbonkę lub do portfela, a Ty możesz ustawić stały przelew i wysyłać kieszonkowe na konto pociechy – tygodniowo lub miesięcznie. Masz również wgląd – ze swojej aplikacji – w konto dziecka, a także do jego historii transakcji.

Warto założyć dziecku konto oszczędnościowe, bo zyska aż 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym Mój Skarb do kwoty 5000 złotych przez 5 miesięcy od otwarcia konta jeżeli dołączycie się o promocji do 2.11.2023 r.

Finansowa edukacja w aplikacji

Zależy nam na zainteresowaniu dzieci światem finansów i wszystkim, co się z nim wiąże, oraz na promowaniu wśród najmłodszych odpowiedzialnego zarządzania swoimi pieniędzmi. Dlatego mamy nową funkcjonalność w aplikacji PeoPay KIDS – grę edukacyjną! Dziecko wchodzi w nią, klikając w trenera, i rozpoczyna swoją przygodę z finansami.

Gra podzielona jest na sezony, będzie ich aż 10, każdy składa się z 5 etapów tematycznych. Z kolei każdy etap to 6 zadań do zrealizowania. Wspierają je przystanki wiedzy, na których można znaleźć podpowiedzi. Odkryj naszą grę już dziś na filmie – tutaj.

Szczegółowe informacje o Pakiecie PeoPay KIDS mamy na stronie www.pekao.com.pl/peopaykids, więcej o grze na stronie www.pekao.com.pl/gra

Ile to wszystko kosztuje?

Twoje dziecko aż do 26 lat ma:

0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego,

0 zł za prowadzenie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb,

0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,

0 zł opłaty naszego Banku za wypłaty gotówki kartą debetową ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

Nie masz dzieci, Twoje dzieci są już dorosłe, a może nie lubisz bankować z telefonu, bo wolisz z laptopa lub tabletu?

Nie ma problemu! Wciąż możesz bankować bez wychodzenia z domu przez bankowość internetową Pekao24, który razem z aplikacją mobilną PeoPay są częścią usługi bankowości elektronicznej.

Serwis internetowy Pekao24 сo możesz zrobić przez Pekao24? 

Składać dyspozycje i zaświadczenia bez wychodzenia z domu, aktualizować dane osobowe i kontaktowe w dowolnym czasie i miejscu. Robić przelewy, kontrolować wydatki, płacić rachunki i faktury za pomocą usługi Qlips, pożyczać, inwestować i wymieniać waluty, skorzystać z oferty dodatkowych produktów np. konta, karty kredytowej, pożyczki oraz składać wnioski urzędowe, wykorzystując możliwości cyfrowej tożsamości. Dzięki otwartej bankowości masz również dostęp do rachunków, które posiadasz w innych bankach.

Nadal się zastanawiasz, w którym banku otworzyć konto? Nie żartuj!

 

Komentarze 0
Polecane
Najnowsze
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *