Jak otrzymać 1500 zł od Lidla

Tetiana Sharapova
25 maja 2023
Komentarze 0
Sklep Lidl w Polsce, który rozdaje 1 500 złotych Source: https://i.pl/

Lidl oferuje 1500 zł. Nie jest jednak łatwo ją otrzymać. Podpowiemy, na jakich warunkach można otrzymać 1500 zł od Lidla.

Jak otrzymać 1500 zł od Lidla

W losowaniu mogą wziąć udział pracownicy sklepów Lidl. Stanowisko nie ma znaczenia. Aby otrzymać 1500 zł od Lidla, należy wziąć udział w akcji „Poleć pracownika”. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wykonać następujące czynności:

  1. Pobrać aplikację mobilną We Are Lidl.
  2. Przejść do zakładki Poleć pracownika.
  3. Wypełnij specjalną ankietę.

To jednak nie koniec procesu. Osoba, która została zarekomendowana jako pracownik, musi przejść przez proces rekrutacji i również wypełnić specjalny kwestionariusz. Jeśli uda się ją zatrudnić, proces otrzymywania pieniędzy będzie wyglądał następująco:

  • Jeśli polecona przez Ciebie osoba przepracuje miesiąc, otrzymasz 500 zł.
  • Jeśli polecona przez Ciebie osoba pracuje dłużej niż sześć miesięcy, otrzymasz 1000 zł.
  • Jeśli polecona przez Ciebie osoba pracuje w sklepie dłużej niż rok, otrzymasz 1500 zł.

Ważne! Nawet jeśli polecona przez Ciebie osoba dostanie pracę w Lidlu, nie oznacza to, że masz gwarancję otrzymania pieniędzy. Jeśli ta osoba będzie pracować krócej niż miesiąc, nie otrzymasz nagrody.

Ile zarabiają pracownicy Lidla?

Warto zaznaczyć, że sieć sklepów Lidl oferuje swoim pracownikom całkiem niezłe wynagrodzenia. Od 2023 roku stawki te dzielą się następująco:

  1. Pracownik sklepu – od 4200 do 5150 zł brutto na początku zatrudnienia i od 4600 do 5600 zł brutto dwa lata po zatrudnieniu.
  2. Pracownik magazynu – od 4800 zł do 5250 zł brutto na początku zatrudnienia i od 5300 zł do 5800 zł brutto po dwóch latach od zatrudnienia.

Ponadto Lidl płaci jednakowo kobietom i mężczyznom pracującym na tych samych stanowiskach w sklepie. System wynagradzania może różnić się w zależności od stażu pracy pracownika, ale nie od jego płci.

Z aktualnymi ofertami pracy w sieci sklepów Lidl można zapoznać się na ich stronie internetowej.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *