O czym jest «Mavka. Leśna piosenka»

Tetiana Sharapova
31 maja 2023
Komentarze 0
Kadr z kreskówki "Mawka. Leśna piosenka", pokazywanej w Polsce Source: www.monolith.pl

Ukraiński film animowany «Mavka. Leśna pieśń» nie przestaje zadziwiać świata swoją wyjątkowością i pięknem. Ten film animowany, oparty na ukraińskiej bajce ludowej, stał się magicznym arcydziełem, które przyciąga uwagę widzów z różnych krajów. Polska również nie pozostała z boku i wkrótce film trafi do kin w całym kraju. Sprawdź, w których kinach i kiedy będzie można obejrzeć film.

O czym jest «Mavka. Leśna piosenka»

«Mavka. Leśna pieśń» to fascynująca bajka opowiadająca historię młodej syrenki, która mieszka w magicznym lesie. Prowadzi spokojne życie, śpiewając piękne piosenki i szanując otaczającą ją przyrodę. Wszystko zmienia się jednak, gdy nimfa zakochuje się w śmiertelnym chłopcu. Ich miłość staje się dla niej próbą, ponieważ łamie zasady panujące w lesie.

Film animowany «Mavka. Leśna pieśń» to wyjątkowe dzieło, które łączy w sobie ukraińską kulturę, magię animacji i fascynującą historię. Jego premiera w Polsce jest ważnym krokiem w ekspansji ukraińskiego kina poza granicami Ukrainy. Mavka inspiruje i zadziwia swoim pięknem, tworząc niezapomniane wrażenia w sercach widzów, którzy mają niepowtarzalną okazję cieszyć się tym wspaniałym filmem w Polsce.

Gdzie obejrzeć tę kreskówkę w języku ukraińskim w Polsce?

Ukraiński film animowany «Mavka. Leśna piosenka» jest gotowy, aby podbić serca polskiej publiczności. Wkrótce pojawi się w polskich kinach, dając polskim widzom możliwość cieszenia się ukraińską kulturą i sztuką. Film, który otrzymał już wiele nagród i pochwał, zapowiada się jako atrakcja dla polskiej publiczności.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się ukraińskim filmem animowanym «Mavka. Leśna pieśń» w Polsce, istnieje kilka opcji. Według doniesień, film będzie prezentowany w języku ukraińskim z polskimi napisami. Udział w pokazie filmu zapowiedziało już kilka kin, w tym w największych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków i Łódź. Więcej informacji na temat harmonogramu pokazów można znaleźć w kinach oraz na oficjalnych stronach dystrybutorów filmu.

Harmonogram przedpremierowych pokazów w języku ukraińskim można znaleźć na poniższych zdjęciach:

Source: www.monolith.pl

Source: www.monolith.pl

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *