Podróżuj taniej dzięki promocji RKP Intercity

11 października 2022

Polski przewoźnik PKP Intercity uruchomił niedawno promocję na bilety. Dzięki tej akcji można znacznie zaoszczędzić na podróżach.

Co to za akcja?

Wyprzedaż odbywa się w ramach promocji Super Promo i Promo Plus. Aby znaleźć bilety promocyjne, należy przejść do zakładki Łowcy Promo. Tam znajdziesz oferty, które pomogą Ci szybko i ekonomicznie dostać się do innego miasta.

Wprowadzenie dynamicznego systemu sprzedaży i ofert promocyjnych dla kategorii IC i TLK odbyło się sprawnie i z sukcesem. Spotkał się on również z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem ze strony podróżników. Aby pobudzić jesienne podróże w Polsce, wprowadzamy milion promocyjnych biletów, dzięki którym nasi pasażerowie będą mogli podróżować jeszcze taniej. Ważne jest, że tańsze bilety można kupić na przejazdy we wszystkich kategoriach pociągów – mówi Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

W sumie RRC Intercity sprzedaje milion biletów. Akcja rozpoczęła się 1 października i potrwa do 30 listopada.

Jakie zniżki są dostępne?

Warto zauważyć, że Super Promo i Promo Plus to nie jedyne promocje w ramach wyprzedaży. Teraz możesz skorzystać z następujących rabatów:

 • Super Promo,
 • Promo Plus,
 • Promo 45 (bilety są tańsze o 45% od ceny podstawowej),
 • Promo 30 (30% taniej),
 • Promo 15 (15% taniej).

W ramach promocji można podróżować taniej zarówno w drugiej, jak i pierwszej klasie. I tak na przykład, jeśli potrzebujesz dostać się z Warszawy do Łodzi, możesz zapłacić za to od 14 złotych za podróż w drugiej klasie. Jeśli interesuje Cię pierwsza klasa, będziesz musiał zapłacić od 18 zł.

Zapraszamy do naszego kanału na Telegramie pod adresem https://t.me/ukrainianinpolandpl. Nasz zespół codziennie wybiera dla Was najlepsze wiadomości i najistotniejsze porady.

Do których miast można dojechać w promocyjnej cenie?

Nie ma specjalnych ograniczeń dotyczących miejsc docelowych. Wiadomo, że w promocyjnej cenie można trafić do:

 • Kraków;
 • Łódź;
 • Poznań;
 • Katowice;
 • Warszawa

Jednak lista miast nie ogranicza się tylko do większych aglomeracji. Aby znaleźć miejscowość, która konkretnie nas interesuje, należy wejść w zakładkę Łowcy Promo.

Jak kupić bilety?

Bilety promocyjne można nabyć na kilka sposobów. Można to zrobić online na stronie internetowej, w aplikacji Intercity lub w kasie biletowej na dworcu. Ceny promocyjne dotyczą wszystkich rodzajów sprzedaży biletów.

Aby kupić bilety online:

 1. Wejdź na stronę internetową PKP Intercity;
 2. Przejdź do zakładki Łowcy Promo lub wpisz wskazówki dojazdu na stronie głównej;
 3. Wpisz swoje dane (imię i nazwisko);
 4. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail;
 5. Zapłać za bilet (za pomocą BLIK-a lub innego systemu płatności online);

Po zapłaceniu należy sprawdzić swój e-mail. Ponieważ po dokonaniu płatności, bilet zostanie wysłany na nasz adres e-mail. Można będzie go również pobrać od razu na stronie internetowej.

Warto zaznaczyć, że co do zasady bilet nie musi być drukowany. Przeczytaj jednak uważnie informacje, które otrzymasz w mailu, ponieważ czasami pojawiają się dodatkowe wymagania dotyczące biletów.

Tetiana Sharapova

Kreatywność jest sensem życia Tetiany. Pisze wiersze, scenariusze i artykuły. Robi zdjęcia. Potrafi znaleźć wspólny język z ludźmi. Z wzajemnością uwielbia zwierzęta, zwłaszcza koty i psy. Miłośniczka książek, komiksów oraz gier komputerowych.

podziel się
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *