Ukrzaliznycia wprowadziła nowy system sprzedaży biletów kolejowych

Tetiana Sharapova
10 lipca 2023
Komentarze 0
Pociągi Ukrzaliznyci, w których można teraz kupić bilet na nowych zasadach Source: Vista Create

Bilety kolejowe na Ukrainie będą teraz dostępne w nowym systemie. Dzięki temu proces sprzedaży biletów będzie znacznie łatwiejszy, a trasy oferowane przez przewoźnika wygodniejsze.

Nowa funkcja sprzedaży biletów od Ukrzaliznycia

Ukrzaliznycia osiągnęła znaczący sukces w sprzedaży biletów kolejowych online. Teraz funkcja ta została ulepszona. Pasażerowie mogą kupić bilet z przesiadką w ramach tej samej podróży, a to pozwoli zaoszczędzić dużo czasu.

Aby kupić bilet, należy pobrać aplikację Ukrzaliznycia lub zaktualizować istniejącą. Sam proces przesiadki będzie działać według następującego algorytmu:

  • Po przyjeździe na stację pasażerowi będzie trzeba przesiąść się na inny pociąg w ciągu 20 minut.
  • Maksymalny czas podróży, obejmujący wszystkie przesiadki, wynosi 36 godzin. Jeśli podróż potrwa dłużej, takie bilety nie będą oferowane.
  • Aplikacja wybierze najbardziej dogodną trasę dla swoich pasażerów.

Według kanału telegramu Ukrzaliznycia:

Dodaliśmy możliwość zakupu biletów w aplikacji, wybierając najbardziej optymalne i wygodne opcje transferu. Czasami trasa transferowa jest nawet szybsza niż trasa bezpośrednia. Wybierz więc różne opcje i podróżuj pociągiem.

Warto zauważyć, że system będzie również oferował przesiadki w ramach tego samego pociągu. Dzieje się tak w przypadku, gdy w pociągu na trasie nie ma wolnego miejsca. System zaoferuje pasażerowi miejsce, które zwolni się przed dotarciem do jego stacji. W ten sposób pasażer otrzyma dwa bilety na ten sam pociąg.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *