Przepowiednie Nostradamusa, Vanga i innych wizjonerów na rok 2023

Yelizaveta Kamenieva
Ciekawostki | 14 kwietnia 2023
Komentarze 0
Mężczyzna zajmuje się przewidywaniem przyszłości na rok 2023 create.vista.com

Przepowiednie, predykcje i wizje znanych jasnowidzów skłaniają nas do zastanowienia się, co jeszcze przyniesie przyszłość. Coś strasznego, pozytywnego czy niesamowitego? Nie jest to w 100% pewne, ale jest po co myśleć. Wierzyć czy nie wierzyć, to już osobisty wybór każdego z nas. W każdym razie warto pamiętać, że astrologia, psychika, wróżby i przepowiednie nie niosą ze sobą wiedzy naukowej i często mają charakter rozrywkowy. Dlatego nie należy traktować omawianych poniżej przepowiedni jako nieuchronnej rzeczywistości, ale sensowne jest spojrzenie na nie jako na jeden z możliwych scenariuszy.

Przepowiednie francuskiego wizjonera Nostradamusa na rok 2023

Według przepowiedni Nostradamusa w tym roku świat będzie świadkiem serii wydarzeń, które wywrócą świat do góry nogami. Przepowiednie dotyczą globalnych katastrof: wojny na dużą skalę, globalnego ocieplenia i katastrofy gospodarczej. Przyjrzyjmy się każdej z przepowiedni z osobna.

1. Gość z kosmosu

Istnieje możliwość, że Ziemia zderzy się z nieznanym obiektem kosmicznym, który Nostradamus nazwał «niebiańskim ogniem». Zachwieje on równowagę naszej planety lub zmieni jej orbitę. Jeśli tak się stanie, spowoduje to różne katastrofy naturalne, takie jak trzęsienia ziemi i tsunami.

2. Globalne ocieplenie

Według prognoz, w 2023 roku temperatura wzrośnie, a poziom oceanów na świecie wzrośnie. Doprowadzi to do katastrof, kiedy ryby w zbiornikach wodnych będą praktycznie ugotowane.

3. Papierowe pieniądze nie będą miały znaczenia

Z powodu pandemii i wojny na Ukrainie pieniądz zaczął się deprecjonować, a ceny znacznie wzrosły. W wielu krajach zaczęła się inflacja. I w pewnym sensie jest to zgodne z przepowiedniami Nostradamusa, który widział dzisiejszych ludzi rozpalających ogniska za pomocą papierowych banknotów. Być może mówimy o stopniowym odchodzeniu od gotówki, w wyniku czego świat przejdzie na całkowite świadczenie usług online.

4. Głód

Z powodu braku wody i żywności na planecie pojawią się kanibale. Społeczeństwo zrobi krok wstecz na drabinie ewolucyjnej z przyczyn niezależnych od ludzi. Żywność będzie nieosiągalna dla wielu ludzi.

5. Wielka Wojna i Nowy Porządek Świata

Przepowiednie Nostradamusa o III wojnie światowej w pewnym sensie potwierdzają istniejące opinie, że wojna na Ukrainie może doprowadzić do wojny globalnej, która, jak opisywał w swoich przepowiedniach smok, potrwa 7 miesięcy i przyniesie wiele smutku i śmierci. Dziś jednak pojawia się inna interpretacja genezy tej katastrofy. Niektórzy uważają, że Nostradamus nie mówi o Ukrainie – wojna może zacząć się od konfliktu między Chinami a Tajwanem. A później ta konfrontacja może eskalować do wojny nuklearnej.

Dla Nostradamusa wizjom tym towarzyszy niebiański ogień, który symbolizuje koniec czasów. Nie jest jednak jasne, czy chodzi o koniec świata, upadek starego systemu, czy początek nowej ery świata.

Bułgarskie przepowiednie jasnowidza Vanga na 2023 r.

Vangelia Pandeva Gushterova, bardziej znana jako Vanga, wiele mówiła o wojnie, początku nowego systemu i pojawieniu się Ukrainy jako jednego z najbardziej wpływowych krajów europejskich. W przeciwieństwie do poprzednich przepowiedni, więcej jest tu wizji zmian na lepsze.

Vanga widziała, że w 2000 roku rosyjskie kobiety będą rodzić dzieci, które zmienią świat. W efekcie przez wiele lat na ziemi będzie się lało dużo krwi. Całkiem możliwe, że chodzi o to, że większość chłopców, którzy przyszli na naszą ziemię z wojną, miała 20 lat. I już dziś widzimy zmiany i zniszczenia z ich rąk.

Ponadto przepowiednie Vanga dotyczyły m.in.:

  • zmian klimatycznych;
  • przewrotów politycznych;
  • susze;
  • zmiany na powierzchni Słońca.

Wang zwrócił szczególną uwagę na zmiany klimatyczne, które nastąpią z powodu lekceważącego stosunku ludzi do otaczającego ich świata. Kraje azjatyckie będą doświadczać regularnych powodzi, a Indie staną w obliczu klęski głodu. Z powodu braku wody pitnej mogą pojawić się konflikty między państwami.

W 2023 roku jasnowidz widział burzę słoneczną (tsunami), która przyniesie całkowitą suszę. Jest to zjawisko naturalne, któremu towarzyszą flary, emisje, które spowodują aktywne burze geomagnetyczne. Nie chodzi o zawroty i bóle głowy, chodzi o zapalenia się sieci energetycznych i pożary na dużą skalę.

Oprócz zmian naturalnych, nastąpią wstrząsy w systemach politycznych różnych krajów. Duża liczba kandydatów na ważne stanowiska zamiast rywalizacji wybierze zaciętą walkę. Wybiorą różne środki politycznego oręża, więc ucierpią też ludzie.

Co do wojny na Ukrainie, jasnowidz widział, jak po latach cierpień życie Ukraińców się poprawia. Sam kraj stanie na czele sojuszu pięciu wpływowych mocarstw. Być może będzie to powojenna koalicja. Po niej prezydentem może zostać kobieta, która przyniesie krajowi jeszcze większy dobrobyt i rozwój.

Zapraszamy do dołączenia do naszego kanału Telegram pod adresem https://t.me/ukrainianinpolandpl oraz do naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/ukrainianinpolandpl. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami i bieżącymi wydarzeniami.

Ukraiński molfar Mykhailo Nechai

Molfar był popularny w latach 90. Z góry wiedział, że wojna na Ukrainie zacznie się od wschodu. Co więcej, przewidział nawet własną śmierć i mordercę, więc wpuścił go do swojego domu.

Według wizji Nechaja, Ukraina zacznie się rozpadać, co zostanie sprowokowane przez wroga. Być może chodzi o terytoria okupowane, które władze rosyjskie próbują oddzielić.

Sam Putin będzie udawał, że nie rozumie co się dzieje, że to nie on rozpoczął tę wojnę. To w zasadzie widzimy w jego wystąpieniach. Molfar zapewnił jednak, że z rosyjskim przywódcą też się rozprawi. Sprawi on wiele kłopotów, ale zostanie ukarany tak, jak na to zasługuje.

Mufti dał też do zrozumienia, że wojna przyniesie swoje skutki. Będzie duża liczba ofiar, zniszczenia miast i miasteczek, ale Ukraina wybierze swoją niepodległość. Zwycięstwo będzie po naszej stronie. Są duże szanse, że stanie się to pod koniec 2023 roku.

Przepowiednie polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na rok 2023

Od czasu do czasu znany jasnowidz Jatkowski publikuje swoje przepowiednie dotyczące tego, co czeka świat, a w szczególności, jakie zmiany zajdą w polskim życiu społecznym. Na przykład w 2010 roku przewidział katastrofę lotniczą, w której zginął ówczesny prezydent Lech Kaczyński. Później w swoich wizjach widział początek pandemii, zyskując zaufanie ludzi i zyskując przydomek «polskiego Nostradamusa».

Ostatnio jasnowidz przepowiedział możliwą wojnę w Polsce, i to w niedalekiej przyszłości. W szczególności Krzysztof zwrócił uwagę na eskalację sytuacji na Ukrainie i niechęć społeczeństwa rosyjskiego do poddania się wojnie. Marcową wizytę chińskiego przywódcy Xi Jinpinga jasnowidz nazwał próbą zmiany lub nawet zburzenia porządku światowego. Sytuacja na świecie może w każdej chwili ulec eskalacji.

Zobacz też: Health4Ukraine ponownie przekazuje 500zł na leki dla Ukraińców

Według przewidywań Jackowskiego, europejscy przywódcy mają tajny plan, który ma powstrzymać rozwój wojny i jej eskalację do III wojny światowej. Jako pierwsza ten plan zrealizuje Polska, która będzie bronić Ukrainy. Według Jatskowskiego kraj zostanie podzielony na 4 strefy o różnym stopniu zagrożenia, na ulicach będzie wielu obserwatorów i policji, a ostatecznie Polska stanie się dwunarodowa.

Komentarze 0
Popularne
Polecane
Najnowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *